הסרת קעקועים – הדרך הנכונה להיפרד מהקעקוע המיותר

הסרת קעקועים

כשהקעקוע כבר לא רלוונטי עבורכם. מה האופציות שעומדות לרשותכם?

נניח שקעקעתם בגופכם את השם של אהובת ליבכם הראשונה, ואחריה הגיעו עוד אהבות ומה שמקועקע כבר לא רלוונטי לחייכם. מה האופציות שעומדות לרשותכם? האם תוכלו להסיר את הקעקוע? האם תצטרכו קעקוע חלופי? האם יש דרך להעלים את הקעקוע לתמיד? התשובה היא כן! באמצעות לייזר מתוחכם ניתן לבצע הסרת קעקועים בלי כל בעיה. סדרת טיפולים של עשרה, פחות או יותר, תספיק לכם כדי להסיר את הקעקוע מגופכם.

השאירו את החששות בצידי הדרך

אם אתם חוששים, אתם יכולים להסיר דאגה מליבכם משום שאת הסרת הקעקוע יבצע רק רופא עור מוסמך. הוא ולא אחר יבצע הליך פשוט וללא כל סיבוכים ויחזיר את עורכם לימים שלפני הקעקועים. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לקבוע פגישת ייעוץ ולקבל תוכנית של מספר מפגשים שתוביל אתכם אל עור ללא קעקועים.

כמה זמן אורך הליך הסרת קעקועים והאם הקעקוע מוסר במלואו?

הליך הסרת קעקועים יבוצע במספר פגישות. כבר בתהליך הייעוץ תוכלו לקבל חוות דעת מקצועית ולדעת לקראת מה אתם צועדים. הכי חשובה היא הסבלנות שלכם. אם הקעקוע שלכם גדול או צבעוני, יידרשו יותר מפגשים להסרתו. אם מדובר בקעקוע בדיו שחור או בקעקוע קטן, תזדקקו לשלושה או יותר מפגשים, אבל לא להרבה יותר מכך. ההליך מבוצע ביסודיות על ידי רופא עור, כאמור, והוא יוסר במלואו, אך קחו בחשבון שבקעקועים מסוימים הסרת הקעקוע תבוצע חלקית. תלוי במצב הקעקוע ובאלמנטים נוספים. ייתכן שהקעקוע רק יטושטש, אבל בכל מקרה, העור ייראה יפה וטבעי. תוכלו לבחור לקעקע את גופכם מחדש, אם עיטור הגוף הוא עניין מהותי עבורכם, ותוכלו להשאירו חלק ללא קעקועים, אם המראה הטבעי קורץ לכם יותר.

איפה מבצעים את הסרת הקעקוע?

הסרת קעקועים  צריכה להתבצע רק במקום מורשה שקיבלתם עליו המלצות. אל תאמינו לכל שרלטן משום שמדובר בגוף שלכם והוא חשוב לכם מאוד. לא משחקים בגוף, לכן בחירת המכון או הרופאים צריכה להיות בחירה מושכלת. כדאי לקרוא קצת על הסרת קעקועים כדי להבין איך הדברים עוברים. הקריאה תעזור לכם להפחית את מפלס החרדה.

מה אנחנו יודעים על הלייזר שמסיר את הקעקוע?

הסרת הקעקוע מבוצעת על ידי לייזר טכנולוגי מתקדם. הלייזר חודר מתחת לעור ומאתר את הדיו של הקעקוע, אט אט הוא מפרק אותו וכך הוא פועל בקלות ובזהירות עד אשר אין זכר ממנו. תהליך העבודה בלייזר כרוך במקצת עקצוצים, די דומה למה שמתרחש בהסרת שיער באמצעות לייזר. כדי להתגבר על עניין העקצוצים מומלץ למרוח משחה מאלחשת כמו "אמלה", ולאחר שעה לא תרגישו את הלייזר על גופכם, כך שגם על מפלס הכאב התגברתם ללא כל מאמץ.

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם