מתכננים הרמת כוסית לראש השנה? מה לא לשכוח להזמין

הרמת כוסית לראש השנה

ראש השנה הוא מועד בו אנחנו תמיד עורכים אירוע הרמת כוסית במקום העבודה. אנחנו מכנסים את כל העובדים, בין אם זה של העסק כולו או של המחלקה עליה אנחנו אחראים, אנחנו מוזגים לכל אחד מהם כוס יין, נושאים ברכה קצרה, ושותים לחיי השנה הקרובה שתבוא עלינו לטובה.

אך מלבד הרמת כוסית אזי שאנחנו צריכים לספק לעובדים שלנו עוד כמה דברים, דברים שאסור לנו לשכוח כשאנחנו מתכננים אירוע שכזה, על מנת שהאורחים שלנו ייהנו מהרגע והוא אכן יהיה מושלם. יש הסבורים שאירוע הרמת כוסית יכול ללמד לא מעט על היחס שלנו כלפי העובדים שלנו וכלפי מה שאנחנו חושבים על האירוע. לכן חשוב שאנחנו לא נזלזל וחשוב שאנחנו נזכור להזמין את הדברים החשובים.

על מנת שהאירוע יהיה מושלם, רצוי לערוך אותו בצהריים, בצורה כזו העובדים יכולים לעבוד מספר שעות לפני, וכן לעבוד קצת אחרי. כמו כן, בצורה כזו, מי שיאחר להגיע באותו יום, לא יפספס את האירוע.

מאחר ואנחנו עורכים את האירוע בשעות הצהריים, אנחנו צריכים לזכור להזמין כמה וכמה דברים. ראשית, מוטב שנזמין מגשי אירוח על מנת שיהיה מה לעובדים מה לאכול לצד כוסית היין שהם ישתו. מאחר ואנחנו לא רוצים שהם ישתו על בטן ריקה ומצד שני, אנחנו לא רוצים שהם יאכלו הרבה, דבר שיכול לגרום להם לעייפות, מוטב שאנחנו נזמין דברים קלים אך טעימים, כריכים, סלטים וכדומה. רצוי שיהיו אלה דברים מיוחדים ולא דברים בסיסיים.

שנית, רצוי מאוד שאנחנו נזמין גם קינוחים מתוקים, כך אחרי הרמת הכוסית יוכלו העובדים לשתות קפה עם משהו מתוק בצד.

שלישית, מאחר ולא כל העובדים ירצו בוודאי לשתות יין, יהיה נהוג אם אנחנו נספק להם גם אפשרות לשתות משהו קל במקום, אז לצד בקבוק יין משובח, נזמין שתייה קלה מתאימה.

אם אנחנו מתכננים הרמת כוסית, אז אנחנו לזכור שהחלק של היין והשתייה הוא חשוב, אך לא צריך להגזים ומנגד, רצוי שלא נשכח לכתוב ברכה יפה, פשוטה וקלילה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לדאוג לפינוי תכולת דירה ולעשות טוב באותה נשימה?
עוברים דירה? ירשתם דירה מההורים? רוצים לפנות אותה מכל הרהיטים והחפצים השונים? יש לכם מחסן עם רהיטים...
קרא עוד »
אוג 02, 2021
איך לתכנן תקציב משפחתי?
ניהול תקציב משפחתי הוא נושא מורכב כיום, הרבה יותר מאי פעם. מה השתנה ומה גרם לקושי? יש כמה תשובות. נציין...
קרא עוד »
יול 05, 2021
דיקור סיני להרזיה
לא מצליחים לרדת במשקל וחשים כי אתם פשוט לא עומדים בציפיות שאתם מציבים לעצמכם? דיקור סיני להרזיה יוכל...
קרא עוד »
ספט 17, 2022