מתכננים הרמת כוסית לראש השנה? מה לא לשכוח להזמין

הרמת כוסית לראש השנה

ראש השנה הוא מועד בו אנחנו תמיד עורכים אירוע הרמת כוסית במקום העבודה. אנחנו מכנסים את כל העובדים, בין אם זה של העסק כולו או של המחלקה עליה אנחנו אחראים, אנחנו מוזגים לכל אחד מהם כוס יין, נושאים ברכה קצרה, ושותים לחיי השנה הקרובה שתבוא עלינו לטובה.

אך מלבד הרמת כוסית אזי שאנחנו צריכים לספק לעובדים שלנו עוד כמה דברים, דברים שאסור לנו לשכוח כשאנחנו מתכננים אירוע שכזה, על מנת שהאורחים שלנו ייהנו מהרגע והוא אכן יהיה מושלם. יש הסבורים שאירוע הרמת כוסית יכול ללמד לא מעט על היחס שלנו כלפי העובדים שלנו וכלפי מה שאנחנו חושבים על האירוע. לכן חשוב שאנחנו לא נזלזל וחשוב שאנחנו נזכור להזמין את הדברים החשובים.

על מנת שהאירוע יהיה מושלם, רצוי לערוך אותו בצהריים, בצורה כזו העובדים יכולים לעבוד מספר שעות לפני, וכן לעבוד קצת אחרי. כמו כן, בצורה כזו, מי שיאחר להגיע באותו יום, לא יפספס את האירוע.

מאחר ואנחנו עורכים את האירוע בשעות הצהריים, אנחנו צריכים לזכור להזמין כמה וכמה דברים. ראשית, מוטב שנזמין מגשי אירוח על מנת שיהיה מה לעובדים מה לאכול לצד כוסית היין שהם ישתו. מאחר ואנחנו לא רוצים שהם ישתו על בטן ריקה ומצד שני, אנחנו לא רוצים שהם יאכלו הרבה, דבר שיכול לגרום להם לעייפות, מוטב שאנחנו נזמין דברים קלים אך טעימים, כריכים, סלטים וכדומה. רצוי שיהיו אלה דברים מיוחדים ולא דברים בסיסיים.

שנית, רצוי מאוד שאנחנו נזמין גם קינוחים מתוקים, כך אחרי הרמת הכוסית יוכלו העובדים לשתות קפה עם משהו מתוק בצד.

שלישית, מאחר ולא כל העובדים ירצו בוודאי לשתות יין, יהיה נהוג אם אנחנו נספק להם גם אפשרות לשתות משהו קל במקום, אז לצד בקבוק יין משובח, נזמין שתייה קלה מתאימה.

אם אנחנו מתכננים הרמת כוסית, אז אנחנו לזכור שהחלק של היין והשתייה הוא חשוב, אך לא צריך להגזים ומנגד, רצוי שלא נשכח לכתוב ברכה יפה, פשוטה וקלילה.

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

בר אקטיבי לאירועים פרטיים

בר אקטיבי הוא אחת האטרקציות המוצלחות ביותר באירועים פרטיים, אשר מגיעים אליהם חברים ובני משפחה רבים.   בר אקטיבי לאירועים פרטיים מוזמנים אשר מגיעים לאירועים

קרא עוד »