הכל על טיפולי הסרת משקפיים

טיפולי הסרת משקפיים

הסרת משקפיים בלייזר אולי היה בעבר משהו שמרגיש מעט כמו הימור, אך היום הוא הליך די נפוץ אשר המונים עוברים בכדי לשפר את איכות הראייה שלהם ולהגיד למשקפי הראייה להתראות אחת ולתמיד. אם אתם חושבים על הסרת המשקפיים בעזרת לייזר אך לא בטוחים האם זה כדאי, הרשו לנו להסביר לכם על הטיפולים השונים להסרת המשקפיים.

בראש ובראשונה תבוצע בדיקה

לפני שאתם ניגשים לדבר על ההליך ועל ההשלכות שלו, רצוי שתדעו שהסרת המשקפיים בלייזר אינה מתאימה לכל אחד ולא כל אחד יכול לעבור טיפול כזה. זהו הליך פרטני ועל כן יש לוודא שאתם מתאימים לכך. תבוצע לכם בדיקת עיניים מקיפה הכוללת מיפוי קרנית ומדידתה, תצטרכו למלא שאלון על העבר הבריאותי שלכם והאם חל שינוי דרסטי באיכות הראייה שלכם.

תימצאו מתאימים להליך

לאחר בדיקת ההתאמה במכון אמריקן לייזר וקבלת תוצאות הבדיקות שעברתם, יותאם לכם ההליך הנכון ביותר עבורכם, כאשר ישנם כמה הליכים השונים זה מזה, הליך אחד יתאים לכם יותר מהשני. למשל, ישנה שיטה שאינה מצריכה התערבות כירורגית בעין. תיקון הראייה מתבצע אך ורק מחוץ לקרנית. הליך זה יתאים לאלה שמספרם נמוך או קרנית העין דקה במיוחד.

שיטה נוספת בעולם הסרת המשקפיים היא שיטה המאפשרת התאמה אישית של ראיית המטופל. כמה אישית? כמה שרק ניתן. בזמן שמשקפי הראייה מתפקדות כמעין זכוכית מגדלת או מקטנת, ההליך הספציפי הזה מאפשר למנתח לתקן את העין מתחת לפני השטח ובדיוק לפי צורך המטופל על פי נתוניו הרפואיים.

לכל שיטה יש את היתרונות והחסרונות שלה ואף פעם לא קיים ביטחון מלא שהראייה תחזור לראייה חדה. מה שאנחנו כן יכולים להגיד לכם זה שהתקדמות הטכנולוגיה של עולם הלייזר פועלת לטובתנו ולטובתכם. כיום קיים סיכוי גבוהה יותר לקבלת ראיית 6:6, סיכוי קטן לירידה באיכות הראייה וכמו כן זמן ההחלמה קצר משמעותית משהיה בעבר. הכל תודות לטכנולוגיה המתקדמת שלא עוצרת לרגע ומחפשת תמיד את הדבר המדויק ביותר.

אם התחלתם לחשוב על טיפולי הסרת משקפיים בלייזר, בצעו קודם את בדיקת ההתאמה, גלו אם אתם מתאימים להליך וקבלו המלצה מרופא מוסמך המתמחה בהליכים מסוג זה.

> קראו גם על הסרת שיער IPL ומתי היא מומלצת

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

תאורה למסיבות ואירועים

תאורה טובה יכולה להפוך את המסיבה למהנה יותר. הנה כמה טיפים להפיק את המיטב מהמסיבה שלך: דרך מצוינת להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח יותר

קרא עוד »