ערב בירה ונשירה – כל מה שצריך לדעת

ערב בירה ונשירה

אחת מהחוויות הישראליות המהנות ביותר מורכבת משילוב של שירה בציבור ובירה איכותית. אם גם אתם מעוניינים ליהנות בערבי הקיץ החמימים משילוב שעיקרו טעם מוזיקלי איכותי, הגעתם למקום הנכון: ערב בירה ונשירה.

בירה ונשירה – על מה מדובר?

רוב האנשים אינם יודעים שאותו שם לערב מהנה של שירה בציבור המשלב שתייה בציבור, נלקח משיר ששימש בפרסומת לבירה בשנת 1961 בעיתון 'הארץ'. השם של אותו שיר היה 'הבו בירה, ונשירה'. היום, משתמשים בשם של שיר זה לערבי שירה בציבור הנערכים לעיתים בקיבוץ או במושב. בנוסף, נכון להיום יש אפשרות להזמין להקה מיוחדת אשר מארגנת ערבי שירה בציבור ובירות לכל חלקי הארץ.

בירה ונשירה – אז מה בתכנית

תכנית ערב בירה ונשירה משתנה ממפעיל אחד לשני, אך ברוב הערבים ניתן למצוא מכנה משותף הכולל פינות שתייה, בר פתוח לכל אורך אותו ערב שירה, האפי האוור או מסיבת בירה ענקית בה משלבים קאברים לשירים שונים. ערבים מיוחדים אלו המשלבים בירה ושירה מתאימים למגוון רחב של אירועים, ביניהם מסיבות רווקים, מסיבות יום הולדת, ערב גיבוש חברים מהעבודה, מסיבת רווקות, פגישות מחזור, ערבי גיבוש, אירועים עסקיים ועוד.

שירה בציבור או ערב בירה נשירה – מה ההבדל ביניהם

יש הבדל משמעותי בין השניים. ערב שירה בציבור הקלאסי כולל שירי ארץ ישראל עם להקה או נגן אקורדיון, גיטרה או פסנתר ושירונים. ערב נשירה ובירה מתאים לשנות האלפיים, לכאן ועכשיו של החבר'ה הצעירים שאוהבים לשיר בקולי קולות שירי רוק ישראלים ולועזיים תוך שהם טועמים לגימות גדולות מכוס בירה גדולה. כאן מדובר על ערב שירה בציבור המתובל בשירים עכשוויים ובאווירה עכשווית (ניתן לשלב גם קלאסיקה). ערב זה כולל מגברים, מסך, מקרן ולהקה המצוידת בכלי נגינה.

שיהיה בהנאה.

> אנשים חיפשו גם להקה לאירוע חברה

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

קבלת אזרחות ישראלית

דרכים בהם ניתן לקבל אזרחות ישראלית

אזרחות ישראלית ניתנת בכמה אופנים המגדירים מיהו הזכאי להחזיק בידו אזרחות ולחיות כאזרח בגבולות הארץ. אלו הדרכים העיקריות לקבלת אזרחות ישראלית. הדרכים לקבלת האזרחות חוק

קרא עוד »
שולחנות כדורגל

שולחנות כדורגל

חושבים לקנות שולחן כדורגל? אנחנו יכולים לעזור לכם לבחור את השולחן הטוב ביותר שיתאים לצרכים שלכם. תצטרכו לוודא שהשולחן שלכם יתאים לחדר שלכם, והוא יוכל

קרא עוד »