באיזה גיל כדאי לקנות בימבה לתינוק?

שידות החתלה לתינוקות

בימבה לתינוק ולילד היא אותו כלי רכב צעצוע המיועד לילדים החל מגיל שנה. צעצוע תחבורתי זה הינו בעל ערך התפתחותי עבור התינוק והילד. כאן, הילד יושב על הבימבה ומזיז אותה על ידי הנעת או דחיפת רגליו כנגד הקרקע. 

בימבה לתינוק – שימושים רבים 

הבימבה משמש ככלי תחבורה עבור התינוק והילד וזאת על מנת לנסוע ממקום למקום. שימוש בצעצוע זה יאפשר לילד להתחיל וללמוד מהו מרחק, מהי מהירות, עצמאות, גובה, חיזוק של השרירים, שיווי משקל ועוד. בנוסף, מדובר על צעצוע בטיחותי וניתן לקנות אותו בדגם הכולל מעקה בטיחות ומקל המצורף אליו ומשרת את ההורה בעת נסיעה או בימבה פתוחה ללא מקל (הכל תלוי גיל ורצון של ההורה).

כלי תחבורה ראשון לתינוק

בימבה לתינוק היא כלי התחבורה הראשון של התינוק ומתאימה לתינוקות החל מגיל שנה (לפעמים פחות) ועד לגיל שנתיים שלוש. הבימבה עוזרת לילד לחזק שרירים שונים בגוף, ביניהם את שרירי הרגליים והיציבות, שכן הפעולה הקבועה על הבימבה היא הזזת הרגליים תוך שימוש בקרקע וזאת על מנת להתקדם בתנועה. נכון להיום יש סוגים רבים של בימבות, ביניהם גם את אותה בימבה ראשונה המיועדת לתינוק.

בימבה לתינוק תמיד תהיה עם בסיס נמוך ורחב, 4 גלגלים והיא מתאימה לילדים שעדיין לא הולכים או לילדים שמתחילים בצעדים ראשונים. הבימבה בטיחותית ומאפשרת לילד לגלות את יציבותו כאשר הוא מניח את שתי הרגליים על הקרקע ודוחף את הבימבה קדימה. קשה עד בלתי אפשרי ליפול מהבימבה וניתן גם לבחור בימבה עם מקל. אם בפעמים הראשונות התינוק יצליח לנסוע רק לאחור, זה בסדר וזה צפוי. במהלך הזמן הוא יצליח לנסוע גם קדימה.

כעת, כל שנותר הוא להחליט האם מעוניינים באותה בימבה לתינוק עם מעקה בטיחות, ארבעה מצבים, ידית אחיזה לשליטת ההורה בעת הנסיעה, לחצנים שבעת הפעלתם בוקעים צלילים שונים, צופר או שמא ניתן להסתפק בדגמים צנועים יותר בעיצוב של משאית, מכבי אש, מיני מאוס, משטרה, מכונית צבאית, כבאית, פרה, האוטו הראשון, קטר ועוד. 

מוזמנים להתרשם ממגוון רחב של צעצוועים באתר של IamToys

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם