עדשות מגע- כך תשמרו על ההיגיינה של העין

פילינג לפנים

אחד התחליפים הפופולאריים ביותר למשקפיים, הן עדשות המגע. עדשות המגע מאפשרות לאדם לראות היטב, מבלי שהוא יידרש להרכיב את המשקפיים באופן חיצוני על הפנים שלו. את עדשות המגע יש להרכיב על העין ובאמצעות הרכבה נוחה ונכונה של עדשות המגע, ניתן לראות כפי שרואים עם משקפיים, מבלי שיהיה צורך להרכיב אותם. לא מעט אנשים מעדיפים לבחור בעדשות מגע על פני משקפיים, בשל המראה ובשל הנוחות שזה מסב להם.

מדוע דווקא עדשות מגע

כאשר מדובר על עדשות מגע צבעוניות כאמור, מדובר על עדשות קטנות, אשר מותאמות לכל אדם בהתאם למספר אשר לו הוא זקוק לצורך שיפור הראייה. את עדשות המגע יש להרכיב על העין עצמה, באופן היגייני ועדין ולאחר מכן, ניתן להנות מראייה נוחה ואיכותית, בדיוק כשם שמרכיבים משקפיים, רק שבלי שיש צורך להרכיב אותם. לא מעט אנשים אשר מרכיבים עדשות מגע, עושים זאת מכיוון שזה נוח להם יותר. לא פעם המשקפיים מהוות אי נוחות כאשר הם כל היום על הפנים. יש שיגידו שעדשות המגע מאפשרות ראייה רחבה יותר ונוחה יותר. מלבד זאת, לא מעט אנשים חשים כי הרכבת משקפיים פוגעת להם במראה החיצוני. אותם אנשים יכולים לבחור פשוט בעדשות מגע ולהנות ממראה נטול משקפיים, כאשר הם עדיין רואים טוב. על אף שלעדשות מגע יש לא מעט יתרונות, חשוב לדעת שיש צורך להרכיב אותן על העיניים בצורה עדינה ונכונה.

שמירה על היגיינה בהרכבת עדשות מגע

מכיוון שיש צורך להכניס את האצבע יחד עם העדשה לתוך העין, על מנת להרכיב את העדשה על העין ועל מנת להסיר אותה מהעין, חשוב מאוד לעשות זאת בצורה ההיגיינית ביותר. ראשית כל, יש לשטוף את הידיים עם מים וסבון לפני שמרכיבים עדשות ולפני שמסירים אותן מהעיניים. שנית, יש לשטוף כל עדשה בטרם השימוש בתמיסה מיוחדת הרלוונטית לשטיפת העדשות. שלישית, יש צורך להשרות את עדשות המגע לאורך הלילה בתמיסה ייעודית להשריית עדשות מגע. חשוב מאוד שלא לגעת בעדשה במהלך היום בעיניים מלוכלכות ולהסיר את העדשה במקרה שהיא מפריעה או מלוכלכת. 

למידע ופרטים נוספים על משקפי שמש באופטיקה דורון לחצו כאן!

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ערב בירה ונשירה

ערב בירה ונשירה – כל מה שצריך לדעת

אחת מהחוויות הישראליות המהנות ביותר מורכבת משילוב של שירה בציבור ובירה איכותית. אם גם אתם מעוניינים ליהנות בערבי הקיץ החמימים משילוב שעיקרו טעם מוזיקלי איכותי,

קרא עוד »