דרושים עובדי דלפק, למה הכוונה

דרושים עובדי דלפק

מודעה אשר כוללת את הביטוי "דרושים עובדי דלפק" מכוונת באופן כללי לאנשי מכירות או שירות. אלה האנשים המקבלים את פניהם של האורחים במסעדות, בתי קפה, אולמות תצוגה וכו'. עובד דלפק יהיה העובד הראשון שיקבל את פניו של האורח ומכאן חשיבותו הרבה בעשיית רושם חיובי לשם קידום המקום. עובד דלפק לא מוצלח יכול לגרום נזק רב, להבריח לקוחות ולגרום הפסד כספי כתוצאה מפגיעה בשמו הטוב של העסק, לכן אסור לזלזל בבחירת העובדים המתאימים ולהטיל את המלאכה רק על מי שנראה אמין ומבין את הכללים. שגיאה בבחירה עלולה לגרום למשל להצבת עובדים חסרי ידע או לא ייצוגיים ולהוביל לתקריות מיותרות או מצבים של גמגום ומבוכה.

החשיבות הרבה של התפקיד מובילה לכך שהשכר בו אינו שכר מינימום גם אם מדובר בצעירים מתחילים אלא עולה עליו וכולל גם בונוסים על מכירות מוצלחות. כשעובד הדלפק מכניס כסף לעסק – הוא מקבל בונוס על כך. ליד הדלפק והקופה נסגרות עסקאות הקנייה ולכן רק עובדי דלפק עם ידע נרחב, סבלנות, אמינות ואדיבות יוכלו לתת מענה לצורכי הלקוחות, בין אם מדובר באוכל, תכשיטים, בגדים או כל סחורה אחרת שנמכרת לציבור הרחב. עובדי דלפק חייבי להיות בעלי יכולת למידה, וזאת כדי להציג בפני הלקוחות את המוצרים והשירותים אותם הם יכולים להציע.

עובדי הדלפק צריכים לעתים להיות בעלי יכולת פיזית וזאת כדי לסדר סחורה במהירות ויעילות. הם אמנם לא צפויים להשתכר שכר מינימום, אבל חשוב שיידעו שגם עליהם חלים תנאים סוציאליים בסיסיים, כמו השתתפות המעסיק בתשלום דמי נסיעות ושעות נוספות. במסעדות וחנויות נוחות רבות עובדים במשמרות לילה ארוכות ולעתים 24 שעות ביממה ולכן עובדי הדלפק זכאים לתוספת השכר הקבועה בחוק. המונח "עובדי דלפק" מתייחס בדרך כלל גם לעובדי מודיעין, אשר תפקידם הוא לתת מידע לציבור במרכזי קניות או מבני משרדים גדולים ולאפשר תנועה מהירה ויעילה במתחם. אלה חייבים להיות ייצוגיים ולדעת לתפקד גם במצבי לחץ ומצבי חירום אפשריים, וזאת כדי להזעיק את כוחות ההצלה במקרה הצורך.

עוד מידע ומשרות בתחום תמצאו באתר אולג'ובס   

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

אביזרים להכנת פיצה

פיצה היא אחת המנות הפופולריות ביותר בעולם. זוהי ארוחה טעימה שאפשר להכין בבית. היא קל להכנה, ואתם יכולים לקבל אותה עם הרבה תוספות שונות. אם

קרא עוד »

השכרת במות לאירועים

אירועים רבים מצריכים הקמת במה שבה יופיעו אמנים, זמרים, להקות או אנשים יישאו נאומים, יקיימו טקסים ועוד. הקמת הבמות לאירועים תיעשה על ידי חברה חיצונית

קרא עוד »