טבעות אירוסין – האם הגודל כן קובע

טבעות אירוסין

אחת השאלות שעולות לא פעם בקרב גברים שמבקשים לרכוש טבעת אירוסין היא, האם יש משמעות לגודל. הכוונה היא גם לגודל של הטבעת עצמה וגן לגודל התכשיט שמונח עליה, במילים אחרות, לגודל היהלום שמונח על הטבעת.

מבחינת גודל הטבעת, אזי שאין לכך חשיבות בדרך כלל, מאחר ותמיד ניתן להרחיב או להצר את הטבעת אם יש צורך בכך. אך זה תלוי כמובן באיכות וסוג הטבעת וכן במקצועיות של בעל המקצוע. לא כל אחד יכול לעשות את זה בצורה אפקטיבית.

מבחינת היהלום שעל הטבעת, כן זה כבר עניין אחר. יש הבדלים כמובן בין טבעות גדולות או טבעות קטנות, בין יהלומים גדולים וקטנים. מבחינת היופי, אין הבדל גדול, הרי כל יהלום יכול להיות מבריק ומיוחד, זה תלוי גם בשאלת האופי, כלומר, מה אנחנו יודעים, בתור גברים, שהארוסה שלנו תרצה.

יש גברים שבוחרים לרכוש טבעות עם יהלומים גדולים באתר www.mjm.co.il מתוך מחשבה שזה מה שהיא אוהבת, זה מה שהיא מחפשת. אך זה לא תמיד כך, יש נשים שדווקא מעדיפות יהלומים קטנים יותר, בין אם מדובר בטבעת עם יהלום בודד או יותר מזה, בין אם מדובר בטבעת עם מקום בו אפשר יהיה להרכיב יהלום בשלב מאוחר יותר.

חשוב לומר, לא משנה באיזה גודל התכשיט, באיזה גודל היהלום, צריך לשים לב כיצד הוא בנוי, מאיזה צבעים הוא, ואיך הוא נראה. ככל שהיהלום יהיה יותר מיוחד ומבריק, כך אנחנו גם נידרש לשמור עליו יותר, מן הסתם. מה שאומר שאנחנו צריכים לשים לב גם לאופי השימוש בטבעת וכיצד אנחנו יכולים לתחזק אותה על מנת שתחזיק מעמד זמן רב. בעתיד, אם נרצה, נוכל לשחזר ולסדר את הטבעת, להוסיף לה יהלומים או כל דבר אחר.

לפני סיום נדגיש, מעבר לגודל של הטבעת וגודל היהלום, חשוב לבדוק היכן קונים את הטבעת ומה האיכות שלה עוד לפני שאנחנו בוחנים את האיכות של היהלום והתכשיט עצמו. כך אנחנו נוכל לדעת האם מדובר בטבעת איכותית אשר תוכל להחזיק מעמד זמן רב.

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם