איטום קיר חיצוני – חומרי איטום שבטוח יעשו את העבודה

כולנו יודעים שאיטום איכותי הוא איטום שמעניק איכות חיים, מאפשר ליהנות ממבנה שמור יותר, יבש יותר וכזה שיוכיח את עצמו היטב בחורף הישראלי הגשום. 

העניין הוא שלא תמיד זה כל כך פשוט וכל כך מובן מאליו כל הסיפור הזה של האיטום. יש מצבים אשר בהם קשה עד כמעט בלתי אפשרי להגיע אל הנקודה הבעייתית שם נדרשת העבודה. האיטום מצד שני הוא ממש הכרחי וחייבים למצוא את הדרך לבצע את העבודה בצורה הכי נכונה.

השאלה היא איך עושים את זה בפועל?

איטום קיר חיצוני – כך תגיעו למעלה…

אז בעבר נהוג היה להביא מנוף מיוחד לצורך איטום קיר חיצוני. העבודה התבצעה בעזרת אדם שטיפס ועלה על מנוף ומשם ביצע את העבודה. זה כמובן סרבל מאוד את העניינים, עלה הרבה כסף, יצר בעיות תנועה במקום ועשה הרבה בלגן באזור כולו. היו גם ניסיונות להעמיד פיגומים כדי לטפס עליהם ולבצע את העבודה בצורה כזו. 

גם זה לא היה כל כך מוצלח.

כאן הגיעו לצורה החדשנית הזו של עבודה בסנפלינג.

איטום בסנפלינג – כך אוטמים בצורה מושלמת

אז היום יש את הציוד של הסנפלינג שזהו ציוד לעבודות בגובה. ברגע שיש את הציוד המקצועי אפשר בקלות להגיע לכל נוקדה בגובה של המבנה ולכל מקום אשר בו יש צורך לבצע את התיקון הנדרש.

מסתבר שזוהי השיטה שכיום נחשבת כמועדפת עבור כולם לכל צורך של עבודת בגובה. בעזרת הסנפלינג מבצעים עבודות איטום, עבודות הדברה, ניקוי חלונות וכל מה שצריך להתבצע מהצד החיצוני של המבנה הגבוה.

חשוב לבחור חברה המציעה עבודה מקצועית של צוות מיומן וכזה שיוכל להבטיח עבודה הכי יעילה וגם הכי בטוחה.

 

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם