משחקי חשיבה – כיפים ומאתגריים בכל גיל וגיל

משחקי חשיבה

אם אתם רוצים לגוון את עולם המשחקים שלכם ועל הדרך להוציא את הילדים מהמחשב, תוכלו לבחור משחקי חשיבה באתר אניגמה מאתגרים כפיים וכאלה שעושים חשק לשבת יחד ולשתף פעולה ממש כמו פעם. 

משחקי חשיבה מתאימים גם למבוגרים והם מתנה כיפית ודקורטיבית במידה ובוחרים משחקי עץ ומחשבה. אבל לאיזה גילאים זה מתאים? הנה הסבר על המשחקים ועל הגילים בהם חשוב לשחק משחקי מחשבה.

משחקי מחשבה נודעו לפתח מגוון רחב של יכולות בקרב בני אדם. משחקים כאלה מכילים את כל הדרוש כדי להפעיל מחשבה,  לשמר זיכרון, לשפר קואורדינציה, להנות משיתוף פעולה, מחשיבה יצירתית ועוד. בשל הפופולאריות של פריטים אלה אפשר למצוא משחקי מחשבה בחנויות באינטרנט מהן ניתן להזמין כל מוצר בקלות.  

אבל איזה משחקים אפשר למצוא בחנויות?

בין המשחקים הפופולריים תמצאו: דומינו, לידו, גננג'ה בינונית בריקדה, שולחן ביליארד קטן, אחרון חביב, אין מוצא, דמקה סינית, איקס עיגול, פלונטר, ריברסרי, פאזל פיל, פאזל משאית, קוביות בנייה, פאזל רכבת ועוד מגוון רחב של מוצרים.

לאיזה גילים מתאימים המשחקים? 

משחקי מחשבה מסייעים להנות מפיתוח יכולות מוטוריות כמו גם מעבודה על הזיכרון ועל שאר חלקים במוח. המשחקים מתאימים לכל הגילים, החל מעבור פעוטות – עבורכם אפשר לבחור קוביות משחק או פאזלים בעלי חלקים גדולים ועד קשישים שצריכים לחזק את הזיכרון עבורם אפשר לבחור דומינו או פאזלים, כמו גם לוחות משחק, דמקה סינית, סודוקו ועוד. 

מתי כדאי לבחור את המוצרים?

משחקי מחשבה ושאר פריטים אפשר לבחור עבור המשפחה, לשעשוע בימי החג, לימי הולדת, עבור תינוק חדש או קשיש שעובר דירה ומחפש תעסוקה ולשאר סיטואציות בהן חשוב לחזק את המחשבה ולעסוק במשהו מעניין ומאתגר. 

 

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

חבילות שי

רבים מאתנו מכירים את הדילמה הזאת: אנחנו רוצים לשמח את האנשים האהובים עלינו עם מתנה מיוחדת, אך לא תמיד ברור לנו מה כדאי לקנות. אתם

קרא עוד »