איך תבחרו גזיבו בטיחותית, איכותית וזולה

גזיבו

הגזיבו היא סככה אשר מגינה עלינו מפני הגשם/שמש והיא פופולרית מאוד בעיקר בקרב בתי קרקע, מתחמי אירועים המתקיימים בסביבה חיצונית ועוד. יש גם גזיבו נייד אותו ניתן לקפל ולהתקין בקלות ולהעבירו ממקום למקום. להלן כמה טיפים חשובים לבחירת גזיבו לגינת ביתכם.

מחפשים גזיבו, מוטות במבוק ומגוון פריטיים אחרים לגינה? בקרו באתר של ריהוט גן וידר >>>

גזיבו לקיץ או לכל השנה?

חשוב להבדיל בין גזיבו לקיץ לבין גזיבו בטיחותי ומסיבי יותר המתאים לכל השנה, כולל חודשי החורף הסוערים. אומנם בישראל ברוב חודשי השנה אנו נהנים משמש קיצית אולם בחודשי החורף הרוחות עזות, הגשמים חזקים וסערה אחת יכולה להעיף או לקרוע את הגזיבו. גזיבו של קיץ יהיה בדרך כלל עם מוטות ברזל קלים ובד דק יותר ואילו גזיבו איכותי ובטיחותי יותר יוכל להתאים גם לחורף. 

גודל הגזיבו:

הפרמטר הבא שנרצה להתחשב בו יהיה גודל הגזיבו. יש גזיבו בגדלים שונים המכסים שטחים גדולים או קטנים יותר. בדרך כלל במשפחות גדולות או כאלה הנוהגות לארח אנשים לעתים קרובות, סביר שישיבה בחוץ תחת הגזיבו תצטרך לכסות את כל האורחים ובני הבית ולכן תצטרכו גזיבו גדול יותר. מצד שני בגינות קטנות יותר או במשפחות קטנות יותר ייתכן ותסתפקו בגזיבו קטן יותר.

בטיחות ואיכות:

כאמור מלבד ההתאמה לעונות השנה חשוב לרכוש גזיבו איכותי גם כדי שיחזיק לאורך שנים רבות יותר וגם כמובן מטעמי בטיחות. הרי שאתם לא רוצים שכאשר אתם והילדים שלכם יושבים לארוחת צהריים תחת הגזיבו המוצל לפתע אחד המוטות במרכז הגזיבו יתפרק ויסכן את יושבי השולחן. 

מחיר הגזיבו:

לבסוף כדאי יהיה להתחשב גם בפרמטר המחיר. השוואת מחירים קטנה תוכל לסייע לכם בחיסכון משמעותי של בין עשרות למאות שקלים (תלוי בסוג הגזיבו). לעתים יש מכירת חיסול או מבצע מיוחד בחנות אחת כאשר החנויות האחרות מוכרות במחיר המחירון אולם הגזיבו יהיה באותו הגודל ובאותה האיכות.

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

תאורה למסיבות ואירועים

תאורה טובה יכולה להפוך את המסיבה למהנה יותר. הנה כמה טיפים להפיק את המיטב מהמסיבה שלך: דרך מצוינת להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח יותר

קרא עוד »