איך לברך את הבוס שלך לכבוד היום הולדת

ברכה לבוס ליומהולדת

יום הולדת הוא לרוב תאריך שאותו מסמנים בתור יום מיוחד עם חגיגה בכל מיני דרכים. נכון להיום יש כל מיני אפשרויות של איחולים לבביים לכבוד יום הולדת של אדם שאותו מכירים, יש כאלה שמוסרים מזל טוב באופן אישי כאשר את האדם הספציפי פוגשים, וישנם כאלה שמעדיפים לשלוח ברכת יום הולדת אונליין במערכת חברתית. מה עושים כאשר האדם שחוגג את יום ההולדת הוא הבוס שאותו בכל יום במקום העבודה פוגשים? ברכת יום הולדת כזו היא דבר שאותו רצוי לדייק ביום שאותו לא מפספסים.

אין כשרון של כתיבה

יש אנשים שלא משנה עד כמה הם רוצים להביע את עצמם בצורה טובה ומרגשת, כל מה שיוצא להם על גבי הדף הוא רק משפט שכולל בתוכו אוסף של ברכות די גנריות שלא ממש מרגישות משהו יוצא מן הרגיל או אפילו קצת מיוחד. ברכה היא דבר מאוד חשוב אשר איתו מעבירים את הרחשים האישיים בקשר בין שני אנשים, וכאשר מדובר בקשר שנובע ממקום עסקי זה חשוב מאוד לדעת לכבד את המעמד ולהביא את הברכה באופן שבו לא מתעלמים ומבינים את החשיבות של אקט משמעותי. מה קורה כאשר זה הבוס שחוגג יום הולדת? כאן צריכים להשקיע מבלי לחצות את הקווים.

איך מכבדים את המעמד

יש כל מיני סוגים של בוסים. ש בוס שהוא כזה אשר מגיע לכל האירועים ורוקד עם האורחים, ויש בוס ששולח אנשים במקומו עם ברכה כתובה וחתומה באופן אישי. הקשר בין עובד למעביד הוא מאוד חשוב, ועם ההבדלים בין הסוגים השונים של הבוסים יכולים גם לדעת באופן הרבה יותר פשוט ומהיר, איך לנסח את הברכה של יום ההולדת ולהמשיך לצבור נקודות זכות שמתאספות לרושם שעושה את כל ההבדלים. אפשר לציין רגעים משותפים באירוע חברתי בתור משהו משעשע או לברך על התקדמות אישית כמו קידום צפוי או ילד שעוד מעט מצטרף אל המשפחה. חשוב מאוד לוודא כי המסר עובר באופן שהוא רשמי לקשר עסקי גרידא ומסר משעשע או קרוב יותר עבור מערכת יחסים שהיא הרבה מעבר לעסקית.

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

חבילות שי

רבים מאתנו מכירים את הדילמה הזאת: אנחנו רוצים לשמח את האנשים האהובים עלינו עם מתנה מיוחדת, אך לא תמיד ברור לנו מה כדאי לקנות. אתם

קרא עוד »