איך מתמודדים עם נחירות? טיפים לשינה שקטה ורגועה

1941435 (1)-min

האם התעוררת פעם מהנחירות של עצמכם? זה אולי נשמע לכם כמו בדיחה טובה, אבל זה ממש לא. יש אנשים שרעש הנחירות שלהם מעיר אותם עצמם. הם מנסים לבקש מעצמם להיות בשקט ולהתחשב בגוף העייף, שרק רוצה לישון, אבל את הנחירות זה לא מעניין.

הסיבות לנחירות הן מגוונות. קשה להצביע על סיבה אחת ספציפית. אולם בכל זאת, יש לנו כמה טיפים שעשויים לשפר בהחלט את איכות השינה שלכם. להעניק לכם שינה רצופה ועמוקה כזו שבבוקר תקומו רעננים ליום רענן.

הנה כמה טיפים לשינה שקטה ורגועה.

 

טיפים לשינה שקטה ורגועה:

כאשר אתם בעשייה, הגוף מייצר אנרגיה כל הזמן שמאפשרת לכם להתמקד ולעשות את המשימות בצורה טובה. לכן, אם אתם מנסים לישון מיד לאחר שסיימתם משימה מורכבת שדרשה מכם ריכוז ומאמץ, סביר להניח שתתקשו להירדם והשינה עצמה לא תהיה ממש טובה.

המוח ער והוא מתקשה להיכנס מיידית למצב מנוחה, אם לא הרגעתם את הראש לפני. לכן, לפני השינה כדאי לנוח, לעשות איזו פעילות מרגיעה ולתת למוח שלכם להיכבות לבד. ברגע שתעשו את זה פעם אחר פעם, אתם תשימו לב איך אתם גולשים למצב השינה אוטומטית, בצורה חלקה וטובה.

חשוב להקפיד כמובן שזו לא תהיה פעילות שמגרה את המוח, שמעוררת אתכם, אלא משהו רגוע, נחמד ובעיקר, מרדים.

כמו כן, גם אם אתם ממש רעבים לפני השינה, לא מומלץ לאכול ארוחה גדולה. הקיבה תעבוד לעכל את האוכל ואתם תתקשו להירדם והשינה שלכם לא תהיה איכותית.

במקרים גרועים יותר, בבוקר עלולה לתקוף אתכם בחילה בשל השינוי במערכת העיכול העמוסה בארוחה של אתמול באמצע הלילה.

 

למידע אודות טיפול בנחירות הכנסו עכשיו לאתר שלנו – נשימה בריאה – אורנה אדריאנסן.

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

תאורה למסיבות ואירועים

תאורה טובה יכולה להפוך את המסיבה למהנה יותר. הנה כמה טיפים להפיק את המיטב מהמסיבה שלך: דרך מצוינת להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח יותר

קרא עוד »