איך תבחרו שיש לביתכם החדש?

שיש לבית

אם אתם נמצאים בתהליך בניית בית, אתם בוודאי יודעים כי משטחי שיש הם חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית והפיכתו לפונקציונאלי, בעוד שבאמצעות משטחים אלה אנו בונים ומשמישים חדרי רחצה, מטבחים, פינות אוכל, עם המשטחים אנו מרצפים את אדני חלון והופכים את המבנה למושלם ושימושי.

בשל הביקוש למשטחי שיש, ישנם כיום לא מעט מפעלים המספקים שיש וחותכים את השיש עבור הלקוח, בעוד שמומלץ לבחור משטח בהתאמה לצרכים של המבנה והתכנית ההנדסיות.

אז איך תבחרו שיש לביתכן החדש?

הנה כמה פרמטרים שיש להתחשב בהם בבחירה:

  • התאמה לעיצוב – בראשית יש לבחור את סוג השיש וצבעו בהתאם למראה המרחב ולעיצוב הבית. כיום ישנם סוגי שיש שונים החל משיש גרניט, עד לאבן קיסר אוניקס ועוד. כל שיש סוג צבעו אחר ומרקמו שונה. בשל כך חשוב להגיע למפעל השיש ולבחור את המרקם והצבע המתאימים ביותר לעיצוב הבית.
  • דיוק בחיתוך – בחרו שיש מחברה איכותית שיכולה לבצע דיוק בעת חיתוך המשטחים להם אתם זקוקים ברחבי הבית. בחרו מקום בו נעשה חיתוך באמצעות מכונות CNC מה שיהפוך את החיתוך לנכון יותר.
  • איכות – שימו לב כי איכות המשטחים שתבחרו לביתכם תהיה תואמת את התקציב שלכם ואת היכולת שלכם, בעוד שישנם אבנים סינטטיות המוזילות את המחיר כמו גם שישנם חומרים סוג א' ב' וג'. התייעצו עם אנשי המקצוע לגבי התאמת איכויות המשטחים במרחבים שונים בביתכם בהתאם לחשיבות ונראות של המשטח במקום. בכך תוכלו גם לבצע התאמה נכונה וגם להוזיל עלויות.
  • מחיר – בצעו השוואת מחירים בין כמה וכמה מפעלי שיש ובחרו כזה שמציע לכם עלות שיש במחיר התואם את התקציב שלכם. שימו לב כי אתם בוחרים בשיש במחיר נוח, אך זאת ללא פשרה על איכות!

שימו לב כי המומחים מבצעים חיתוך הלוחות באופן מדויק, כמו גם מתן תשומת לב אודות ליטוש והתקנה טובים ומקצועיים. באמצעות כל אלה ובסיוע של המומחים בתחום, המבנה שלכם יראה נפלא, שימושי ומעוצב.

 

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

יום המא"ה

יום המא"ה נחשב לאחד הימים החשובים והחיוניים ביותר עבור כל מי שעומד להתגייס לצה"ל. מדובר למעשה על יום מיון, איתור והתאמה, שמטרתו לאפשר לצה"ל להבין

קרא עוד »