חשיבות בסיס המיטה

bed-718311_640

בסיום יום עבודה ארוך, אין דבר מנחם יותר מאשר המיטה. מי לא אוהב להתכרבל תחת שמיכת הפוך החמה, להשתרע על המיטה בעיניים עצומות או סתם "לטבוע" במספר כריות? המיטה הנוחה היא הדבר המרגיע ביותר בחיים (לפחות עבורי, לא יודע מה איתכם..). אז מה עושים כדי שהיא אכן תהיה נוחה כמו שאנחנו רוצים? יש להתחיל בבסיס מיטה איכותי וטוב.

רוצים לישון טוב!

אין אדם שלא מזדהה עם הרצון לישון את שנת הלילה על מיטה נוחה ומפנקת. אבל מה, לא כולם מגשימים את הרצון הזה ומדוע? פשוט מאוד, מכיוון שלא לכל אחד יש מיטה טובה. מיטה טובה ואיכותית שמובילה לשינה מבריאה ומפנקת, מתחילה בבסיס טוב. הבסיס – כשמו כן הוא – בסיס. ולכן, הוא חייב להיות איכותי כדי לוודא שחוויית השינה אכן תהיה מושלמת.

איך בוחרים אותו?

את בסיס המיטה יש לבחור לפי שלושה פרמטרים עיקריים – מספר משתמשים, מראה, ואיכות.

1 – בסיס עבור מיטה שמיועדת ליותר מאדם אחד, כמו מיטה זוגית, חייב להיות חזק יותר מבסיס למיטה עבור אדם אחד. על כן בבואכם לרכוש בסיס למיטה, עליכם לדעת כמה אנשים עומדים להשתמש במיטה כדי לדעת באיזה בסיס לבחור.

2 – מראה המיטה הוא פרמטר חשוב מאוד מכיוון שהיא מהווה למעשה את אביזר הריהוט הכי מרכזי בחדר השינה. ובשל כך, יש לבחור את בסיס המיטה בהתאם לעיצוב השולט בחדר כדי שהוא ישתלב בו בצורה מדויקת.

3 – איכות היא יותר חשובה מהכול. כאשר אתם רוכשים בסיסים למיטות זוגיות, חשוב מאוד לוודא כי אכן מדובר במוצר איכותי, חזק ועמיד אשר ישרת אתכם למשך שנים רבות.

מיטה יוקרתית עושה את החדר ליוקרתי

כפי שציינו קודם, המיטה הינה פריט הריהוט המרכזי והעיקרי בחדר השינה. לכן סביר להניח כי המראה שלה הינו בעל השפעה ישירה על המראה הכללי של החדר. אז אם אתם מעוניינים שחדר השינה שלכם ישדר יוקרה מבלי להשקיע יתר על המידה באביזרים ובאקססוריז, עליכם פשוט לרכוש בסיס מיטה בעל מראה יוקרתי והוא יעשה לכם את כל העבודה.

 

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם