מלון כשר בקפריסין – איך בוחרים נכון

מלון כשר בקפריסין

ישראלים דתיים ושומרי מסורת רבים נרתעו בעבר מהגעה לבתי מלון בחו"ל עקב בעיית הכשרות מכיוון שלא היו מלונות ששמרו כראוי על כשרות. לכן הם העדיפו לנפוש בארץ בבתי מלון המקפידים על שמירת הכשרות, או לטוס לחו"ל ולאכול שימורים ואוכל כשר שהם מביאים איתם מישראל.

מנהלי בתי המלון בקפריסין ערים לעובדה שהישראלים ממלאים את בתי המלון שלהם לאורך כל השנה ובמיוחד בתקופות החגים ובקיץ. הם הבינו את הפוטנציאל הגדול של הישראלים הדתיים ושומרי המסורת אשר אינם מגיעים לאי והחליטו להרים את הכפפה ולהפוך את מטבחם למטבח כשר לנוחותם של האורחים.

מלון כשר בקפריסין

בחודשים ובשנים האחרונות כמה בתי מלון בקפריסין ביצעו את השינוי הנדרש, וכיום ניתן למצוא מלון כשר בקפריסין ויוון בקלות. כדי לבחור את הטוב מבניהם כדאי לבצע כמה פעולות:

  • קיימת סבירות גבוהה כי בקרב הקהילה הדתית , בעיר או ביישוב בו אתם מתגוררים יצאו משפחות לנופש באחד מבתי המלון בקפריסין. מומלץ לשוחח איתם ולשמוע חוויות, התרשמות מהאוכל ואיכותו.
  • אפשר לקלוט המון מידע מתוך מה שרשמו משפחות בקבוצות הרבות הקיימות בפייסבוק של הטסים לחו"ל. כל משפחה מספרת בדרך כלל את רשמיה על הדרך ועל השהייה במלון כך שאפשר להתרשם אם אכן מדובר במטבח כשר שעונה על כל הצרכים של הציבור הדתי כמו שמירת שבת.
  • אם ידוע לך שקרובי משפחה או חברים היו לאחרונה בקפריסין חשוב לדבר איתם ולשמוע על התקופה ששהו שם כדי לדעת אם אפשר לטוס לקפריסין ולשהות באחד המלונות.

לאחר כל עבודת המחקר, יהיו בידיכם שמות של בתי המלון שאתם יודעים שהם כשרים ומתאימים לכם לנופש כשר בחו"ל. כדאי להזמין מקומות במלון שקיבלתם עליו את המספר הגדול ביותר של ביקורות חיוביות על רמת הכשרות במטבח ובחדר האוכל. ברוב בתי המלון המטבחים עברו הליך שינוי מהפכני כדי להתאים אותו לדרישות הכשרות וכל הכללים נשמרים בקפידה .

כך אפשר לנפוש גם מעבר לים ולא רק בישראל, במלון השומר על הכשרות וליהנות מהשהייה בסופי שבוע שבה אפשר לשמור שבת ובחגי ישראל .

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

תאורה למסיבות ואירועים

תאורה טובה יכולה להפוך את המסיבה למהנה יותר. הנה כמה טיפים להפיק את המיטב מהמסיבה שלך: דרך מצוינת להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח יותר

קרא עוד »