אוהבים הרפתקאות? אתם חייבים לשמוע על פריצות לאירועים

אוהבים הרפתקאות? אתם חייבים לשמוע על פריצות לאירועים

לא שמעתם על האטרקציה שנקראת "פריצות לאירועים"? טוב, זו אולי יותר מופע מתפרץ מאשר אטרקציה אך בגדול זה עובד כך: המשתתפים חושבים שהם באירוע שגרתי ומשעמם כגון: כנס, ארוחה, הרצאה, תערוכה וכדומה, אך באמת, צפויה להם הפתעה ענקית..

אוהבים הרפתקאות? אתם חייבים לשמוע על פריצות לאירועים |

פריצות לאירועים, היא תופעה חדשה יחסית, שבה מזמינים ערב עובדים או חברים לכיתה של אחד התלמידים החוגג יום הולדת, ותוך כדי שכל החברים או העובדים במקרה של ערב גיבוש, יושבים להם ואוכלים בניחותא.

אלא שאז, נכנסת לה להקה או כל סוג מופע אחר שבה תבחרו לפני האירוע, ומביאה הופעם לקהל המוגדר מראש, דבר שיוצר אפקט בלתי נשכח וחוויה, שכנראה העובדים או החברים של בעל השמחה, לא ישכחו במהרה.

חגיגות ימי הולדת באווירה אחרת |

המון דרכים קיימים בכדי לחגוג ימי הולדת. יש את הדרכים הקלאסיות כדי לחגוג יומולדת, בהם הילד או הילדה החוגגים, מביאים מהבית עוגה גדולה לגן ולבית הספר, התלמידים שרים ומוחאים כפיים, משתוללים ובעיקר אוכלים את המתוקים המוגשים להם ואם אפשר אז שיהיו מהם כמה שיותר.

דרך קצת שונה כדי לתכנן הפתעה ליום הולדת בתל אביב, הוא לעשות משהו ביזארי ושונה לחלוטין. כמו מה? למשל, לקחת את כל הכיתה ליום כייף בספארי או לחדרי בריחה לילדים. חדרי בריחה וספארי, על כל המשתמע מכך, יגרמו לילדיכם לחוויה שכנראה לא ישכחו לעולם.

ימי הולדת לא שגרתיים | דוגמאות

ימי הולדת לא שגרתיים יכולים להתבצע בכמה וכמה דרכים. אם בטיול בר מצווה לברצלונה, כמו שעושים לילדים רבים בהגיעם לגיל מצוות או טיול לדיסנילנד וכדומה. חוסר בשגרתיות יכול להתבטא גם בהבאת איש קרקס בעל שם, אשר ילהיט וילהטט את כל סביבת חתן השמחה וייתן נופח ונראות אחרת ליום המיוחד הזה. אפשרות נוספת להפתעה מדליקה נמצאת גם באתר  https://tlvshow.com/.

בינינו, ממתקים – עם כל הנזק שהם מביאים – יהוו פקטור משמעותי לאירוע. ילדים אוהבים ממתקים וכנראה שלא יחליפו קינדר בואנו מלבב בלהטוטן מרקד כל כך מהר, אלה אם יקבלו את שניהם יחד. עם המחירים הזולים כיום, דבר זה יתאפשר בהחלט.

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ערב בירה ונשירה

ערב בירה ונשירה – כל מה שצריך לדעת

אחת מהחוויות הישראליות המהנות ביותר מורכבת משילוב של שירה בציבור ובירה איכותית. אם גם אתם מעוניינים ליהנות בערבי הקיץ החמימים משילוב שעיקרו טעם מוזיקלי איכותי,

קרא עוד »