אוהבים בשר – מנגל פחמים או גז?

אוהבים בשר - מנגל פחמים או גז?

אין שמחה אלא בבשר ויין. כן, בשר הוא מאכל משובח שעבור רבים מאתנו הוא מעדן שאי אפשר לדלג עליו. אבל לא מדובר על כל נתח ולא על כל שיטת הכנה. יש בזמננו שיטות בישול שונות וכן אמצעים מתקדמים שמאפשרים לנו להכין את הבשר באופן מדויק ולהגיע לתוצאה משובחת ומשביעת רצון. אחת השאלות הגדולות לפני הכנת הבשר היא בחירת שיטת הצלייה. האם תצלו את הבשר במנגל פחמים מסורתי ומוכר, או במנגל שמופעל על גז?

יתרונות וחסרונות לכל שיטה

יש להבין שלכל שיטת צלייה יש מעלות וגם חסרונות. היות שכך אי אפשר לקבוע בצורה נחרצת מה מומלץ יותר, פחמים או גז. מה שכן – כדאי להכיר את התכונות של כל שיטת צליה וכך להחליט מה נכון לכם יותר. מנגל פחמים או גז.

המוכר והישן – מנגל פחמים

אין ספק ששיטת הצלייה האותנטית ומקורית ביותר היא צלייה על פחמים. באמצעות הפחמים מבעירים את המנגל והריח, הצלייה והנפנוף נוצרת התוצאה המושלמת אליה רצינו להגיע. בשר צלוי ומשובח שהגיע לרמת הרכות הרצויה. TOOLMAN מסבירים כי מלבד לטעם המיוחד של הבשר יש לנו כאן את החוויה המוכרת והאהובה על רבים. חוויה שכוללת נפנוף, הבערה וטיפול בנתחי הבשר לקראת הצלייה וכן במהלכה. אם כי יש אנשים לא מעטים שמאסו בריח ובעשן שעולה ממנגל כזה. הללו יוותרו לעיתים על האותנטיות ויתורו אחר פתרון מתקדם שמאפשר להם לקבל נתחי בשר רכים ומשובחים בלי כל ההתעסקות הזו עם הפחמים.

מנגל גז – הפתרון המוצע

אחד הפתרונות הפופולאריים הוא גריל גז. מדובר על מכשיר מיוחד אשר מונע על גז. הוא מאפשר לנו לצלות את הבשר בצורה נשלטת יותר וזאת בלי להתמודד עם פחמים ורוחות. המנגל מופעל בצורה מבוקרת ומאפשר לנו להכין את הבשר בטעמים הרצויים לנו בלי להתמודד עם העשן והריחות הלא רצויים שמתפשטים סביב.

מגוון סוגים של מנגל גז

אם כי יש לציין כי יש כיום מבחר מוצרים שנועדו לענות על הצורך של הלקוחות. כך שגם אם החלטתם לרכוש מנגל גז עליכם לברר ולאתר את המוצר המתאים לכם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תמונות על בלוק – איך עושים את זה נכון
לפני שנים רבות, אורחים אשר היו רוצים ליהנות מתיעוד לאירוע בו הם נכחו, היו צריכים לבקש ממארגני האירוע...
קרא עוד »
אוג 31, 2021
יועץ אישי לזוגות עם ילדים
כל הורה יודע כי יש צורך להספיק לא מעט משימות ומטלות הקשורות לילדים ולמשק הבית, דבר שמוביל כמובן ללא...
קרא עוד »
מרץ 30, 2022
סרטון יום הולדת – אל תבחרו בחובבנים
הפקה של סרטון יום הולדת צריכה להיעשות על ידי גורמי מקצוע מנוסים וזאת אם מעוניינים להיות בטוחים...
קרא עוד »
ספט 12, 2021