נקסט טיוי? הטלויזיה של העתיד!

הטלויזיה של העתיד

עידן הטלווזיה הרבה ערוצית יצר תחרות בריאה על תשומת הלב והכיס של הלקוחות ולכן המחיר יורד בהתמדה ורמת השירות עולה. כיום רבים מאיתנו מחוברים לטלוויזיה רב ערוצית וגם לשירותי תוכן בלעדיים כלומר סרטים וסדרות. החבילות השונות מאפשרות לנו להתאים את כמות ותוכן הערוצים להעדפות האישיות של בני הבית. ריבוי הערוצים יוצר לפעמים בלבול ומונע צפייה בכל מה שרציתם ולכן הושק שירות נקסט טיוי שמטרתו לסנן תכנים רצויים בלבד ולוותר על הערוצים שאתם משלמים עבורם. שירות נקסט טיוי ניתן לצפייה בסמארפון או בטאבלט ואינו תומך בשידורי טלוויזיה רגילים. השירות הופק על ידי חברת הכבלים הוט וכולל מבחר תכנים בלעדיים לה.

נקסט טיוי יכולה להיחשב לטלוויזיה של העתיד מאחר שתכנים שלה נקבעים בהתאמה אישית על ידי כל אחד ואחת ללא צורך בתיווך של ערוץ עם סדר יום משלו. באמצעות נקסט טיוי תוכלו לצפות בסדרות וסרטים בכל מקום שתחפצו בו, במהלך נסיעה או בזמן ישיבה על ספסל בפארק. כך לא תתחייבו לערוצים שאינכם מעוניינים בהם אלא תסתפקו בשירות זה בלבד בדקו באתר www.smartcut.co.il את כל פרטי החבילה. התכנים המוצעים כוללים הפקות מקו רשל הוט וגם הפקות זרות, בין היתר של הרשת האמריקאית האיכותית HBO וגם של VOD Extra  מבית הוט. למצטרפים החדשים יינתנו כמובן הטבות רבות. אפשר כמובן גם לשלב בין שתי החבילות וליהנות משידורים בעברית ובאנגלית.

שירות נקסט טיוי מיועד בעיקר לצעירים אשר התרגלו להשתמש בסמארטפונים וטאבלטים ולצרוך תוכן איכותי ובלעדי על חשבון צפייה בערוצי הברודקאסט כמו קשת רשת וערוץ 10. חתימה על שירות זה מורידה את העלויות עד לסכום של 39 ש"ח בחודשים הראשונים ואחר כך 69 ש"ח לחודש ויכולה לחסוך אלפי שקלים בשנה בהשוואה להתחברות לחבילות ערוצים מלאות, מפני שניתן לחבר עד 5 מכשירים ולצפות ב-2 בו זמנית. סדרות זרות עולות בנקסט טיוי במקביל לעלייתן בהוט וסדרות ישראליות בעיכוב של עד חודשיים אבל התוכן יגיע אליכם במלואו ויהיה כמובן זמין לצפייה בעלות זולה בהרבה מאשר בחבילת טלוויזיה של הוט.

קראו גם:

הרצאות לנשים All In One: הומור, השראה ועצמה

תהא זו שנה מגובשת: משחקים ענקים לכל גיל

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ערב בירה ונשירה

ערב בירה ונשירה – כל מה שצריך לדעת

אחת מהחוויות הישראליות המהנות ביותר מורכבת משילוב של שירה בציבור ובירה איכותית. אם גם אתם מעוניינים ליהנות בערבי הקיץ החמימים משילוב שעיקרו טעם מוזיקלי איכותי,

קרא עוד »