על תחזוקה נכונה של סיגריה אלקטרונית

על תחזוקה נכונה של סיגריה אלקטרונית

כדי ליהנות מהשימוש בסיגריה האלקטרונית, יש לבצע כמה פעולות תחזוקה וכך המכשיר ישרת אתכם לאורך זמן.

מילוי הסיגריה האלקטרונית

את הראש של הסיגריה האלקטרונית אפשר לפתוח באמצעות ההברגה. החלק העליון נשלף החוצה על ידי דחיפה או על ידי הרמה וכך אפשר למלא את הנוזל הנחוץ.

אם מדובר בפודים קיים בהם חור אחד בלבד. ממלאים נוזלי מילוי לסיגריה אלקטרונית בפתח הצדדי ורצוי לא למלא עד הסוף ולא לבצע זאת באמצעות הפתח המרכזי.

הגדרת הוואטים של המכשיר

בחלק מהמכשירים הללו יש אפשרות להגדיר את כמות הוואטים שבאמצעותם יפעל המכשיר. ככל שרמת הוואטים תהיה גבוהה יותר כך הטעמים יהיו משובחים וחמים יותר. יש לשים לב לא להגיע לדרגה גבוהה מדי כיוון שמהלך זה ישרוף את הכותנה כיוון שהנוזל לא יספיק להיספג.

אם רמת הטמפרטורה תהיה נמוכה מדי, הסליל לא יתחמם עד המקסימום ולכן הנוזל שיישאף יהיה הרבה פחות טעים.

סליל או פוד חדש

אם מתקינים פוד או סליל חדש, חשוב לאפשר לכותנה שנמצאת בתוך הפוד או הסליל להיספג במשך כמה דקות כדי שלא יוצר מצב שבו הכותנה תישרף בתוך הסליל. בשלב זה אפשר למלא את הנוזל אך שהרמה שלו תהיה מעט מתחת לקו הגבוה ביותר. אם יש תחושה שיש טעם של שרוף או שהטעם משתנה, יש להחליף סלילים לסיגריות אלקטרוניות או פוד וזה קורה אחרי כשבוע.

זמן טעינה

הסוללה אמורה להיות מותאמת לצרכים של כל משתמש מבחינת זמן הטעינה, יש כאלו שהזמן שלהן הוא כשלוש שעות ויש כאלה שפרק הזמן הוא ארוך יותר.

תכולת המחסנית

בהתאם לנפח של המחסנית הרלוונטית משתמשים בנוזל האידוי על פי היחס של ה – VG/PG המועדף.

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

תאורה למסיבות ואירועים

תאורה טובה יכולה להפוך את המסיבה למהנה יותר. הנה כמה טיפים להפיק את המיטב מהמסיבה שלך: דרך מצוינת להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח יותר

קרא עוד »