טיפול פסיכולוגי אונליין – היתרונות שלא חשבתם עליהם

חיי היומיום עשויים להיות מורכבים ומאתגרים עבור כולנו, ולכן כאשר אנו מרגישים שאיננו יודעים כיצד להתמודד עימם הפתרון הטוב ביותר יהיה פנייה אל טיפול פסיכולוגי מקצועי. אין זה אומר בהכרח כי בכל אתגר או קושי יש לפנות בהקדם לקבלת ייעוץ פסיכולוגי מתאים, אלא מדובר על תהליך אינדיבידואלי לכל אדם ומצב אותו כל אחד יכול לדעת בעצמו בהתאם לתחושות הפנימיות שלו.

בעידן הקורונה של היום, נחשפנו כולנו לנפלאות הטכנולוגיה המאפשרת לנו לבצע דברים מרחוק וללא צורך לצאת מהבית – וכך גם במקרה ובו זקוקים לייעוץ פסיכולוגי, כיוון שניתן לעשות טיפול פסיכולוגי אונליין בצורה נוחה ופשוטה מאוד. 

מהי המטרה של טיפול פסיכולוגי?

טיפול פסיכולוגי, בין אם מדובר על טיפול פרונטלי או כזה המתקיים אונליין, נועד בכדי להעניק לכל אדם את הכלים המתאימים להתמודדות עם בעיות, אתגרים וקשיים שצצים במהלך החיים. המטרה של הטיפול היא איננה לשפוט או לשנות את דרך ההתנהלות השגרתית של ילדים או מבוגרים, אלא לטוות יחד דרך מוצלחת להתמודדות באמצעות שיטות טיפול נגישות ויעילות.

טיפול פסיכולוגי אונליין – למה זה כדאי?

המהות המרכזית של טיפולים פסיכולוגיים היא שיחה, שזו נערכת באופן מקצועי עם מטפל מקצועי המנהל שיח מול האדם הזקוק לסיוע והכוונה. השיחה מוכרחה להתנהל פנים אל פנים, כך שהמטפל יוכל לבחון את תחושותיו הכלליות של המטופל גם באמצעות הבעות פנים, צורת ישיבה, מחוות גוף וכו' ולכן טיפול אונליין יכול להיות אפשרות מצוינת עבור מטופלים הזקוקים לייעוץ פסיכולוגי אך אינם יכולים להגיע באופן פיזי למטפל.

נוסף להימנעות מיציאה מהבית, באמצעות האפשרות של טיפול פסיכולוגי כל מטופל יכול למצוא את המטפל הטוב ביותר עבורו בצורה נוחה ונגישה, מבלי לחשוב על המרחק הגדול שהוא צריך בכדי לפגוש את אותו מטפל מומלץ. למידע נוסף בנושא טיפול בדיכאון באתר של יואב אריה לוי

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מחפשים אטרקציה לאירוע? על להטוטנים חשבתם
אם אתם לא מוכנים להפוך את האירוע הקרוב שלכם למשעמם וחשוב לכם לדעת שאתם עושים כל מה שאתם יכולים בכדי...
קרא עוד »
פבר 06, 2019
מורה לגיטרה בס – ככה תמצאו מורה טוב
אם תמיד רציתם לנגן בגיטרה, אם תמיד דמיינתם את עצמכם עומדים על במה או נהנים מג'אם סאשן ספונטני. אם לילד...
קרא עוד »
אפר 03, 2022
השכרת במות לאירועים
אירועים רבים מצריכים הקמת במה שבה יופיעו אמנים, זמרים, להקות או אנשים יישאו נאומים, יקיימו טקסים ועוד....
קרא עוד »
אוג 11, 2022