מתנות לפסח עם ערך מוסף חברתי של תרומה לקהילה

מתנות לפסח לעובדים

יותר ויותר עסקים בוחרים בשנים האחרונות לקנות לעובדים שלהם מתנות לחגים שיש בהן ערך מיוחד, ערך חברתי. אם במשך שנים רבות מקומות עבודה רבים העדיפו לקנות מוצרים וחפצים שיש להם אך ורק שימוש מעשי כזה או אחר, הרי שעם הזמן יותר עסקים החלו לחפש גם את הערך החברתי למתנות שהן רכשו עבור העובדים שלהם. 

כך למשל, ישנם מקומות עבודה אשר בוחרים לרכוש מתנות לחג לעובדים אשר מיוצרים או נארזים במפעלים מוגנים על ידי בעלי מוגבלויות. כך לא רק שהמתנה היא מיוחדת ויוצאת דופן, אלא יש לה ערך חברתי והעסק עצמו מעורב בכך, הוא תורם לעובדה שיש למתנה ערך. עצם זה שהוא מזמין מתנה ממקום כזה, עוזר לו להמשיך להתקיים ולשרת הן את הלקוחות שלו ואת העובדים המועסקים בו. 

צריך לומר, ברגע שיותר ויותר עסקים בוחרים להזמין מתנות ממפעלים מסוג זה, גדל הסיכוי שהם ימשיכו לתפקד ללא שום בעיה וכן בצורה כזו עוד עסקים יירתמו לעניין וירצו לעבוד איתם. 

איך ניתן לרכוש מתנות בעלות ערך חברתי

ראשית, צריך לברר אילו מפעלים נחשבים מוגנים, אילו מפעלים עובדים עם אנשים בעלי מוגבלויות, אילו מוצרים הם מציעים בתור מתנות לעובדים והאם זה משתלם לבית העסק, בין אם זה מבחינת עלויות ובין אם זה מבחינות אחרות. 

שנית, צריך לבחון כמובן את סוג התקשורת שניתן לייצר עם מפעל שכזה. יכול להיות שאופציה של רכישת מתנות לפסח לעובדים או לכל חג אחר, היא רק אפשרות אחרת וניתן לייצר קשר משמעותי יותר במהלך השנה, בין אם זה בשאר החגים ובין אם זה לצרכים נוספים. 

שלישית, יש לבחון את קטלוג המוצרים, מאילו חומרים הם עשויים, עד כמה הם מקוריים, יצירתיים ואיכותיים.

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מציאת זוגיות – המדריך המלא

שאלת מליון הדולר איך מוצאים זוגיות טובה? אין לנו פתרונות קסם במדריך הזה למציאת זוגיות אך יש לנו ארגז כלים משובח שיוכל להגדיל את הסיכויים

קרא עוד »

איך תדעו שהמצבר הלך?

המצבר של האוטו, הוא למעשה הסוללה שמפעילה אותו, כאשר המצבר לא עובד, גם הרכב לא עובד. מצבר הוא חלק ברכב שמחליפים בכל כמה שנים, אבל

קרא עוד »