פילינג לפנים – האם כדאי להשקיע בפילינג יוקרתי

פילינג לפנים

הפנים שלנו הם מי שאנחנו. הם מגלים כשאנחנו מאושרים/ות ומחייכים או כשאנחנו קצת מצוברחים. הפנים עם הזמן מגלים לא מעט את סימני הגיל, עם קמטים פיגמנטציה וצרות אחרות. אז אם השאלה היא האם כדאי להשקיע בעצמכן (או בעצמכם), לבחור פילינג טבעי לפנים ברמה יוקרתית, אז התשובה היא בהחלט כן. מפני שזה הדבר שיחולל נפלאות לעור הפנים שלכן/ם. זה מה שתורם למצב הרוח הטוב ולתחושה הכללית, מבפנים כלפי חוצה ומבחוץ כלפי פנים. 

ניקוי עמוק והזנה שנכנסים מתחת לעור 

אפשר לומר הרבה דברים על הנפלאות שמחולל פילינג לפנים, למשל עם מוצרים לניקוי פנים. לדוגמא, אפשר לדבר על הניקוי הפנימי העמוק, שמתקבל. על החומרים המזינים שנכנסים ממש מתחת לעור, בתחושה מפנקת מאוד. ואפשר להזכיר את העובדה שפילינג גם מסיר את התאים המתים, מעודד תחלופה של תאים ומזין את העור בחומרים נפלאים שיודעים לשקם, לחזק ואפילו להגמיש. כן, זו לא פעולה שצריך לבצע על בסיס יום יומי (כמו צחצוח שניים), בוודאי שלא כאשר מדובר בפילינג עמוק. אבל מפעם לפעם, זו פשוט התחזוקה שלנו וזו גם הרגשה נפלאה נפלאה. 

להחזיר את השעון לאחור 

באסתטיקה ובבריאות, בתזונה ובמזון שכולנו אוכלים לא כל כך כדאי לחסוך. ולמעשה, אם כבר עושים פילינג לפנים, אז הפתרון היוקרתי הוא גם זה שמביא עימו את האפקט הכי חזק. האפקט הכי חזק והכי מורגש של אנטי אייג'ינג. צריך לזכור שבניגוד לגוף שמוגן בבגדים, הפנים שלנו הכי חשופים לשמש, לקרינה, לחום, לזיעה, לרעלנים שונים ולעשן וכן הלאה. פילינג וגם מסכות פנים מאיכות גבוהה מנטרלים הרבה מההשפעות המזיקות והפנים ייראו רעננים, מלאי חיים וברק. ללא ספק, כך מסירים הרבה שנים, נראים נפלא ומרגישים נהדר. 

 

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

תאורה למסיבות ואירועים

תאורה טובה יכולה להפוך את המסיבה למהנה יותר. הנה כמה טיפים להפיק את המיטב מהמסיבה שלך: דרך מצוינת להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח יותר

קרא עוד »