יתרונות שירותי סיעוד פרטיים 

people-talking-908342_640

ההחלטה על מעבר לבית אבות היא לא תמיד פשוטה וקלה. אך לרוב ההחלטה נובעת מדאגה, אכפתיות והרצון לעטוף את בן המשפחה המבוגר בסביבה שתהיה מותאמת עבורו עד כמה שניתן. בתי אבות רבים מספקים פעילויות גופניות וחברתיות עבור בני הגיל השלישי אך ישנם בתי אבות המספקים גם שירותי סיעוד פרטיים, פרט שחשוב לחשוב עליו.

מהם היתרונות של שירותי סיעוד פרטיים

כל יום, כל שעה

יום חול, שבת, יום חג או יום זיכרון. זה לא משנה לצוות המספק שירותי סיעוד פרטיים בבית האבות. שירותי סיעוד אלו ניתנים בכל יום, בכל שעה ובכל זמן שזקוקים להם. המחלקה של שירותי סיעוד אלו יושבת בבית האבות ומסורה עבור אלו שצריכים אותה קצת מעבר לדאגה הכללית בבית האבות. 

מענה לכל דבר

שירותי הסיעוד מורכבים מצוות אחיות, מטפלים, רופא ומנהל רפואי שדואגים לכל מבוגר שנמצא תחת אחריותם. צוות מגוון של מטפלים החל מפיזיותרפיה ועד לעובדת סוציאלית. בני הגיל השלישי הנמצאים במחלקה זו יוכלו למצוא תמיד מענה לכל דבר.

יש מי ששומר

כבני משפחה שלא נמצאים ורואים את המתרחש עם בני המשפחה המבוגרים, אתם רוצים לדעת שבני המשפחה שלכם מוגנים. העובדה שקיימים שירותי סיעוד פרטיים על כל צרה שלא תבוא יכולה להרגיע משמעותית את החששות הטבעיות שבאות עם מעברו של בן המשפחה לבית אבות. 

תכנון והפעלה

יחד עם כל הדברים האלו, יתרון מובהק של שירותי סיעוד פרטיים הם היכולת שלהם לתכנן עבור דרי בית האבות תוכנית מותאמת לפי מצבם במגוון פעילויות חברתיות, גופניות והעשרה אחרות. ריפוי הנפש הוא חלק מריפוי הגוף, והוא חשוב עבור כלל דיירי בית האבות.

לסיכום,

שירותי סיעוד פרטיים קיימים מהסיבה הפשוטה שלבני הגיל השלישי מגיע הטוב ביותר ועכשיו. סיוע, טיפול והקשבה הם חלק מיסודות שירותי הסיעוד הללו והם היתרונות הבולטים שלהם. למידע נוסף בנושא מחלקה סיעודית בגיל פז

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם