השכרת קרוואנים בהולנד – לא רק אמסטרדם

השכרת קרוואנים בהולנד - לא רק אמסטרדם

קרוואנים – פתרון הטיול העכשווי שרבים בוחרים לצאת ולהכיר את העולם באמצעותם. ניתן להפיק הנאה מרובה בטיולים אלו, ולחזור הביתה מרוצים מחוויה עצומה ובלתי נשכחת. כי כאשר מטיילים בקרוואנים ההנאה עצומה מעבר לכל הציפיות. בקרוואן ניתן לטייל באזורים שונים. לבחור אתרים מרתקים ולשהות שעות ארוכות במקומות מיוחדים ברחבי תבל. טיולי קרוואנים הוא תחום מפותח בארצות שונות, בפרט השכרת קרוואנים בהולנד, אחת הארצות הפופולאריות לדבר. אבל משום מה רבים מתרגמים מיד את שם המדינה ומקישים אותה לעיר אמסטרדם. אמנם זו עיר מיוחדת במינה שהתיירות בה מפותחת, אבל אין זה אומר שאין מה לחפש ביעדים אחרים בהולנד. כי בהולנד יש מגוון ערים ואתרים ששווה וכדאי לטייל בהם.

הולנד – יעד נהדר לטיול קרוואנים עם המשפחה

אם אתם מחפשים רעיון מוצלח לטיולי קרוואן באירופה עם המשפחה, ואתם רוצים להיות בטוחים שתוכלו להפיק את המרב מהטיול, כדאי לכם לקרוא על הולנד ועל הערים שבה. כי לצד אמסטרדם יש ערים נוספות ואתרי קמפינג רבים בהם תוכלו ליהנות עם המשפחה. 

היכן ניתן לטייל בהולנד?

תעלות חיטהורן – אם אתם מחפשים רעיונות לאטרקציות בהולנד תוכלו לשקול את האפשרות של שיטט בתעלות חיטהורן. במקום ניתן לבחור את אורך השיט ואת הסירה הרצויה לכם. אמנם יש במקום מפר מפעילים, אבל המחירים זהים אצל כולם. ההמלצה היא לצאת לשיט ארוך מספיק כדי למצות ההנאה מהביקור במקום.

אפטלינג – פארק שעשועים הגדול ביותר בהולנד. הפארק מתאים למשפחות וגם מבוגרים יוכלו ליהנות משהייה במקום. בפארק מבחר מתקנים ואתגרים רבים שמתאימים בהחלט גם לצעירים וגם למבוגרים אמיצים במיוחד. המתקנים בהחלט מציבים את המטיילים מול אתגרים של ממש.

De Hoge Veluwe – שמורת טבע מיוחדת במינה. בה ניתן לבקר וליהנות גם מטיול אופניים. האופניים עומדים לרשות המבקרים וניתן לסייר ברחבי האתר באמצעות רכיבה על האופניים. במקום קיים גם מוזיאון שניתן לרוכש כרטיס כניסה בנפרד או כרטיס משולב כבר בכניסה לשמורה. בשמורה פארקים ומתקנים מתאימים לילדים.

לפני שיוצאים להולנד כדאי לקרוא ולהתארגן עם מפת קמפינג – לתכנון מוצלח של הטיול.

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

תאורה למסיבות ואירועים

תאורה טובה יכולה להפוך את המסיבה למהנה יותר. הנה כמה טיפים להפיק את המיטב מהמסיבה שלך: דרך מצוינת להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח יותר

קרא עוד »