חברת סוני – האם יש לה עתיד בעולם הסמארטפונים?

חברת סוני

זה לא סוד שחברת סוני נאבקת זה זמן מה בכל הנוגע לסמארטפונים שלה. הטלפונים של החברה לא מייצרים את אותה המשיכה הקיימת בטלפונים של חברות אחרות, בין היתר בגלל עיצוב המתוארך שלהם והמחירים הגבוהים (שאפשר לפתור עם קופונים > https://www.gadgety.co.il/coupons). עקב מחירות נמוכות של מכשירי הטלפון ותוצאות שליליות בפן הפיננסי לאורך השנים, אפשר להניח שסוני תרים ידיים ותוותר על החלק שלה בעולם הסמארטפונים. אך לא כך הדבר.

יש סיכוי גדול מאוד שלסוני יש עוד עתיד

מנכ"ל החברה הבטיח כי סוני תישאר בעסקי הסמארטפונים תוך כדי שכלול ושיפור המכשירים עם הבנת צרכי הצרכנים. זוהי ידיעה חיובית מאוד מאחר שסוני היא עוד מתחרה לגיטימית בעולם הסמארטפונים, מה שמרחיב את התחרות בין החברות, מה שמאיץ בהן להשתכלל ולהשתדרג כל פעם מחדש. והכל בשבילכם.

סוני נכנסה לעסקי הטלפונים הניידים אי שם בשנת 2001 במיזם משותף עם אריקסון (זוכרים? סוני אריקסון). הימים האלו הביאו הצלחה רבה וסוני שילבה את המותג שלה 'ווקמן' ועזרה לחדש המון פיתוחים חדשים במיוחד בתחום הצילום והמוזיקה. אפשר להגיד שמאז הימים האלו סוני לא הצליחה ליישר קו עם שאר חברות הטלפונים הניידים ונדמה היה כי כדאי לה להישאר מחוץ לתחרות.

אך לא כך קרה

סוני כבר עכשיו נוקטת בצעדים חיוביים עבור שיפור וייעול המכשירים שלה. היא קיצצה בנפח התוכנה שלה ושיפרה את ממשק המשתמש. אם להיות כנים, עדכונים אלה מזכירים מעט את האנדרואיד. ההתמקדות באיכות המסך והמעבר לפורמט קולנועי היה מהלך חכם עבור סוני.

כמובן שלסוני יש עוד עבודה רבה בכדי להיחשב בדירוג הגבוהה של המכשירים החכמים אך אין ספק שהיא בדרך הנכונה בעזרת מצלמה משופרת ותמחור שפוי והגיוני. כמו כן, לסוני יש עבודה רבה בשינוי התפיסה של הציבור בנוגע לטלפונים שלה. עם היצירתיות הנכונה כמו כאן היא יכולה להגדיל את קהל הלקוחות שלה ולמצוא את הנוסחה הנכונה לטלפון מוצלח.

בשורה התחתונה,

חברת סוני מצליחה להוכיח שכישלונות לא מפחידים אותה, אלא רק מאתגרים אותה. לכן, אנחנו סמוכים ובטוחים שלסוני יש עתיד בעולם הסמארטפונים. עתיד גדול.

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

תאורה למסיבות ואירועים

תאורה טובה יכולה להפוך את המסיבה למהנה יותר. הנה כמה טיפים להפיק את המיטב מהמסיבה שלך: דרך מצוינת להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח יותר

קרא עוד »