כך תדעו איזה רכב שטח מתאים לכם

פולריס ג'נרל

בשנים האחרונות ניתן לראות כי כבישי הארץ מוצפים בדגמים רבים וחדשים של רכבי שטח. רכבים אלה מספקים לנוהגים בהם חוויית נהיגה מושלמת גם בנהיגה עירונית והם גם מצוינים בנהיגת שטח. כאשר אתם עומדים לרכוש רכב שטח, בין אם הוא מיועד לשימוש יום יומי ובין אם עבור יציאות בסופי שבוע, חשוב לשים לב לכל הפרטים הנחוצים שבו כמו ביצועים, אבזור, נוחות ועוד.

מה ההבדל בין רכב 4X4 לבין רכב 2X4?

אחד ההבדלים הבולטים שקיימים בין רכבים רגילים לרכבי שטח הוא כמות המנועים. ברכב רגיל ישנו מנוע אחד אשר הוא נמצא במצב 2X4, במצב זה מנותב כוח המנוע לשני הגלגלים האחוריים כאשר הם גורמים גם לגלגלים הקדמיים לנוע. לעומת זאת, ברכבי השטח המכונים גם רכבי 4X4, כל הגלגלים ממונעים. בנוסף לכך, ישנם עוד סוגים של רכבי שטח מלבד רכבי ה4X4 והם רכבים בעלי הנעה של 6X6 ואפילו הנעה של 8X8.

מה עוד יש ברכב שטח?

מלבד המנועים העוצמתיים שקיימים ברכבי השטח, אלה שתפקידם לסייע לו לנוע בכל מקום בקלות ובנוחות, יש גם עוד מגוון אביזרי נוחות וגאדג'טים שמותקנים בהם. בדגמים השונים של רכבי השטח ניתן למצוא החל ממסכי מולטימדיה בגב המושבים, מערכות ניווט משולבות מולטימדיה, בקרות שיוט מתקדמות, מצלמות רברס בילד אין ועוד. כמו כן, רכבי השטח נמכרים במחירים אטרקטיביים ביותר כאשר מלבד האבזור הבסיסי שקיים בהם ניתן להוסיף עוד אביזרי נוחות שונים.

איך בוחרים רכב שטח מתאים?

כאשר אתם בוחרים רכב שטח כמו פולריס ג'נרל, חשוב שתשימו לב לפרטים שונים שאמורים להתאים למטרה שלשמה אתם קונים את הרכב. כמו לדוגמא, כאשר רוכשים רכב שטח עבור טיולי שטח קבועים של פעם בשבוע בערך, יש לבחור ברכב בעל מערכת הנעה כפולה על מנת שהוא יוכל להחזיק מעמד לאורך זמן. כמו כן, אם אתם מעוניינים בנסיעות רגועות גם כאשר הילדים נמצאים אתכם ברכב, הוסיפו לו מסכי מולטימדיה בגב המושבים, כך שהילדים יוכלו לצפות בסרטים במהלך הנסיעה ולא ינדנדו לכם כל הדרך.

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ערב בירה ונשירה

ערב בירה ונשירה – כל מה שצריך לדעת

אחת מהחוויות הישראליות המהנות ביותר מורכבת משילוב של שירה בציבור ובירה איכותית. אם גם אתם מעוניינים ליהנות בערבי הקיץ החמימים משילוב שעיקרו טעם מוזיקלי איכותי,

קרא עוד »