הגיע הזמן להתקדם למוצרים חד פעמיים מתכלים

cup-3811682_640

המושג חד פעמי הינו מושג שלא היה נפוץ בעבר ולמען האמת, גם לא הכירו אותו כלל. בעבר, השתמשו רק בכלים 'אמיתיים' ורב פעמיים שהיו עשויים ממתכת, נירוסטה, זכוכית, חרס או אבן. החיסרון בשימוש באותם כלים, היה העניין של הניקיון שלהם. בכל פעם שהשתמשו בהם, היה צריך לשטוף אותם לשימוש חוזר.

השתמש וזרוק – לחיים נוחים יותר

החיים שלנו היום נחשבים לקלים ונוחים מאוד במיוחד בתחום המוצרים החד פעמיים. מי חשב פעם שלאחר ארוחה לא יצטרכו לריב מי ישטוף כלים כי פשוט לא יהיו כאלה? מי העלה בדעתו שפשוט יוכלו לקפל את מפת הניילון החד פעמית יחד עם כל הכלים שעליה ולהוריד לפח האשפה? אז כיום, אף אחד לא שואל את זה כי פשוט התרגלנו. לא צריך לחשוב פעמיים האם להחליף צלחת או מזלג במהלך ארוחה מכיוון שזה לא יהיה על חשבון אף אחד. פשוט בבחינת – השתמש וזרוק. איזה כיף!

מוצרים חד פעמיים = פסולת שמצטברת במהירות

אז נכון שלמוצרים חד פעמיים יש יתרונות רבים, אבל מנגד יש גם חיסרון שעלול להאפיל מעט על כל היתרונות האלה. החיסרון הזה מתייחס כמובן לעניין הפסולת. השיטה של השתמש וזרוק הנכונה כל כך במוצרים החד פעמיים, גורמת לכמות הפסולת בעולם לגדול ולתפוח באופן משמעותי וחסר פרופורציה. הפסולת הזו אינה מועילה לנו כבני אדם, מזיקה לסביבה ולבעלי החיים שקיימים בה.

המצאת המאה – מוצרים חד פעמיים מתכלים

נלחצתם מכמות הפסולת? אז הנה לכם עוד המצאה. על מוצרים חד פעמיים מתכלים, שמעתם כבר? אם לא, זה הזמן לערוך לכם היכרות עם המצאה מהפכנית נוספת. לא רק שאפשר להשתמש ולזרוק, אלא שהפסולת הזו אינה מצטברת אלא מתכלה לאחר זמן מה. למידע נוסף רולמרקט

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מה זה וגיניזמוס

מה זה וגיניזמוס?

נשים רבות סובלות מווגיניזמוס שהוא פחד מחדירה. מדובר על תופעה הכוללת תגובת התכווצות לא רצונית של שרירי הנרתיק בניסיונות חדירה אליו בשל פחד מחדירה. התופעה

קרא עוד »