טיפים כל הדרך אל החיטוב השרירי

טיפים כל הדרך אל החיטוב השרירי

חיטוב שרירי זה למעשה השאיפה של הספורטאים ולשם הם חותרים כל הדרך. על מנת להצליח בחיטוב הגוף בצורה חכמה ונכונה, כדאי לשים לב לטיפים הבאים אשר אלו יסייעו לכל מתאמן להגיע לחיטוב שרירי בדרך הכי יעילה והכי חכמה.

טיפ מספר 1 – לא דיאטת הרעבה

יש כאלה שסבורים כי על מנת ליראות טוב יותר הם אמורים להרעיב את עצמם לדעת. לאכול ירקות, לגרוס סלטים חיים, לרוץ, לעשות כפיפות בטן ולהפוך לעור ועצמות. נדמה שלא זה המראה המיוחל של המתאמן והוא אינו מצפה לקבל מראה שדוף שכזה, ולכן ניתן לצרוך תוספי תזונה להגדלת נפח שריר. אז מה כן? המשיכו לטיפ הבא.

טיפ מספר 2 – אימוני התנגדות בהתאם לסגנון החיים

ככל שתהיה מסת שריר גבוהה יותר הגוף יהפוך להיות פעיל יותר מבחינת שריפת השומנים בגוף. גוף שמכיל יותר מסת שריר, ישרוף הרבה יותר קלוריות ליום גם בזמן מנוחה.

על מנת להגיע למסת שריר גבוהה ויעילה שכזו, יש לבצע אימוני התנגדות קשים. כמו הרמת משקולות. הרמת המשקולות מהווה למעשה הוראה לשרירים כי עליהם להתחזק ולגדול.

עם אנרגיה רבה בתחום הזה מגדילים במידה משמעותית את מסת השריר.

טיפ מספר 3 – צריכה של סיבים תזונתיים

מזונות שהם עתירים בסיבים תזונתיים מעניקים תחושת שובע לאורך זמן כאשר למעשה מדובר ברכיב בתוך המזון שאינו נשאר בגוף בסופו של דבר. הם הופכים מעין ג'לי הממלא את הקיבה ומעניקים את תחושת המלאות ואחר כך הם גם מסייעים בתהליך העיכול כאשר הסיבים למעשה מהווים מטאטא טבעי של הגוף המסייע לעיכול טוב יותר ופינוי יעיל של הפסולת מהגוף.

הסיבים התזונתיים מסייעים אם כן לפעולת מעיים סדירה מעבר ליתרונות הרבים שלהם לגוף מבחינת הפקת אנרגיה אשר לא תוכל להפוך לגלוקוז.

טיפ מספר 4 – צריכה גבוהה של חלבונים

החלבונים הם המזון של השריר. שריר שמקבל מספיק חלבון לפני האימון או לאחריו הוא שריר שיתחזק בעקבות כך והוא יגיב היטב לפעילות הספורטיבית. באמצעות גיינר איכותי, מסת השריר תתחזק והמתאמן יחוש שבע וחזק גם לאחר מאמצים ואימונים מתמשכים.

אז שימו לב לטיפים שלנו ותתחילו ליישם אותם.

 

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם