טיפול במשבר זהות – איך עושים את זה לבד?

2034092-min

הרבה אנשים מוצאים את עצמם מגיעים לגיל בו הם מתחילים לתהות ולחשוב מי הם, למה הם נמצאים במקום בו הם נמצאים והאם אכן המקום שלהם הוא שם, היכן שהחיים בינתיים הובילו אותם מכוח החינוך שהם קבלו או בגלל המשפה וההשתייכות הקהילתית שלהם.

מדוב בשלב שהוא לכאורה טבעי ומתבקש והוא עשוי לתקוף כל נער או נערה בשלב בו הם מגיעים לגיל ההתבגרות.

זה לא ממש מחייב שזה יקרה לכל אחד, אך זה באמת עשוי לקרות.

מה עושים עם משבר זהות?

אז יש כאל שכאשר כל השאלות הללו עולות בהם, הם פשוט יוצאים במסע חיקורה. הם טסים למדינות רחוקות בעולם כדוגמת המזרח הרחוק ומתחילים לחקור את האמונות השונות ואת דפוסי החיים הקיימים בעולם כשאר הם רוצים למצוא לעצמם מקום אליו הם יוכלו להתחבר.

האם זה נכון ויעיל מה שהם עושים? האמת היא שלא ממש. רבים מהבחורים שמטיילים בעולם מוצאים את עצמם מתבלבלים עוד יותר כאשר הם לא מצליחים להניח את האצבע על האושר הנכסף ועל המקום אשר אכן אותו הם מחפשים.

 

לא צריך ללכת רחוק מידי

אנחנו כאן על מנת להזהיר את הצעירים ולספר להם כי גם אם קרה והם נקלעו למשבר זהות, הם ממש לא צריכים להתחיל לנבור וללכת רחוק מידי. הם בהחלט יכולים להיעזר ולמצוא את הפתרון בכוחות עצמם, ממש מתחת לפנס. אם מדובר באנשים דתיים או חרדי שגם עליהם משברים מהסוג הזה אינם פוסחים, הרי שיש להם את הרבנים ואת ספרי הקודש שם הם יכולים לקבל את המענה על כל השאלות שלהם. גם אנשים במגזר הכללי יכולים בהחלט למצוא לעצמם מענה בפנייה אל מטפלים דתיים וחרדים.

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

אביזרים להכנת פיצה

פיצה היא אחת המנות הפופולריות ביותר בעולם. זוהי ארוחה טעימה שאפשר להכין בבית. היא קל להכנה, ואתם יכולים לקבל אותה עם הרבה תוספות שונות. אם

קרא עוד »

השכרת במות לאירועים

אירועים רבים מצריכים הקמת במה שבה יופיעו אמנים, זמרים, להקות או אנשים יישאו נאומים, יקיימו טקסים ועוד. הקמת הבמות לאירועים תיעשה על ידי חברה חיצונית

קרא עוד »