מי יכול להיות טייס ליום אחד וכמה זה עולה

1381095-min

מאז ומתמיד אנשים רצו לעוף. המצאת הכדורים הפורחים ולאחר מכן המטוסים הפכו את חלום התעופה והטיסה למציאות. אם אתם רוצים להטיס מטוס של ממש, אתם לא חייבים להירשם לקורס טיס אזרחי ממושך יחסית. בואו לגלות מי יכול להיות טייס ליום אחד וכמה זה עולה.

 

טייס ליום אחד לא צריך רישיון

כדאי להתחיל בכך שכדי להפוך לטייסים במשרה מלאה חייבים רישיון טיס, זה ברור. אבל כדי להיות טייס ליום אחד, לא רק שלא צריך רישיון על מטוס, אפילו לא צריך להיות בעלי רישיון נהיגה על רכב מנועי. טייס ליום אחד מלווה לאורך כל הדרך במדריך טיסה מוסמך. לכן, לא משנה אם יש לכם רישיון או אין לכם רישיון, אם אתם מגל גיל 16 ומעלה, גם אתם יכולים. טיס ליום אחד מגיע לביקור והתנסות בסימולטור טיסה מקצועי. לאחר מכן, אתה או את, בליווי טייס שהוא מדריך טיסה, בודק ומכין את המטוס לקראת המראה. בזמן הטיסה, מקבלים את ההגאים לידיים ומתפעלים את המערכות לפי ההסברים ממדריך הטיסה המוסמך.

 

מהו מחיר החוויה השמיימית

להיות טייס ליום אחד, זו חוויה שיכולה להתאים לכם, כמתנה לילדיכם הגדולים, להורים, אפילו לסבים ולסבתות הצעירים ברוחם. עבור החוויה השמיימית הזאת, נגבית עלות דיפרנציאלית, בהתאם לסוג המטוס, משך הטיסה והחוויה הנלווית. אפילו במחיר של פחות מאלף ₪ לחצי שעה, גם אתם יכולים להיות לטייסים ליום אחד. כמובן שעבור טיסה באורך ניכר (שעה, למשל) המחיר יהיה גבוה יותר. כפי שניתן לראות, עבור חוויה שמימית וחד פעמית, מתנה לעצמכם או למישהו שיקר לכם, זהו מחיר אפשרי בהחלט. גם אתם יכולים לגעת בשמים ולתפעל את המטוס, במו ידיכם.

 

לפרטים נוספים הכנסו עוד היום לאתר שלנו: https://skytrip.co.il/.

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

תופעת אדם טל

מהי תופעת אדם טל?

תופעת אדם טל הינה תופעה מעניינת וממכרת במיוחד, מאחר וכמעט כל אדם ששומע את הסיפור המיוחד של אדם, מחליט ללכת בעקבותיו. למעשה, אדם מספק לא

קרא עוד »
אופני הרים

יתרונות וחסרונות של אופני הרים

מי שאוהב לרכב בשטח רוכש אופני הרים. בשנים האחרונות התווספו דגמים חדשים אשר מיוצרים בטכנולוגיות חדשניות ולכן רבים מהם מאפשרים רכיבה קלה ונוחה הרבה יותר.

קרא עוד »