למה בעצם אנשים נוטלים תוסף כורכומין

1694861-min

כורכום נחשב לתבלין מקובל ונפוץ, בכל העולם. ברפואה הסינית המסורתית מיוחסות לכורכום סגולות מרפא מיוחדות וכך גם אצל ההודים. בשנים האחרונות גם המדע הוכיח כי החומר הפעיל, כורכומין, מציע סגולות טובות ובריאות במיוחד. כפי שנציג מיד, תוכלו לראות שלא חסרות סיבות להתחיל ליטול את התוסף הזה בקביעות או לפחות, מפעם לפעם.

 

אנטי אוקסידנט

כתוסף, ריכוז החומר הפעיל גבוה פי כמה ביחס לכמותו באבקת התבלין. נמצא כי כורכומין הינו בעל יכולת חזקה כאנטי אוקסידנט. כלומר, הוא מסייע לגוף למנוע נזקים קשים ומצטברים שנובעים מרעלים וחומרים לא סימפטיים. מחקרים מגלים כי זהו גם תוסף בעל יכולת אנטי סרטנית.

 

חיטוי וריפוי דלקות

דלקות מלוות אותנו בהרבה מאוד מצבים. כשסובלים מכאב גרון, הזדהמות של פצע או שריטה, כשסובלים מכאבי גב או שרירים, כמעט תמיד מעורב כאן תהליך דלקתי. כורכומין הינו תוסף תזונה שמסייע לגוף לרפא דלקות ותוך כדי כך, אף מפחית כאבים.

 

חיזוק מערכת החיסון

נטילת כורכומין יעילה לחיזוק מערכת החיסון שלנו. בנוסף, הוא גם מועיל ספציפית לשמירה על איברים שונים. לדוגמא, הוא מסייע לכליות לפעול ביעילות בכך שהוא מסייע לגוף להפיק חלבונים מסוימים.

 

שיפור מערכת העיכול ואיזון רמת הסוכר

הרבה אנשים שסובלים ממערכת עיכול לא סדירה או ממעי רגיז חשים הבדל גדול לאחר שיתחילו להשתמש בתוסף זה. בנוסף, הוא מסייע לריפוי כיבים, יעיל נגד שלשול או גזים. ובתחום אחר לחלוטין – הוא גם מסייע לאזן את רמת הסוכר בדם.

 

טוב למוח ולדילול הדם

לסיום, תוסף חשוב זה משפר את פעילות המוח וגם מדלל את הדם. בכך, הוא יכול להתאים לאנשים שנמצאים בקבוצת סיכון למחלות לב ושבץ. יחד עם זאת, לחולים יש להיוועץ עם רופא למניעת אנמיה.

 

הכנסו עוד היום לאתר של חנות טבע בריא.

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם