למה חשוב מאוד לשחק עם הכלב שלך

לשחק עם הכלב

כל מי שמתעסק עם כלבים, מתמחה בעבודה עם כלבים, בין אם הוא וטרינר, מאלף כלבים או כל איש מקצוע אחר, ידע לספר שאם אנחנו רוצים כלב מאושר ושמח, אנחנו חייבים לשחק איתו, באתר https://royalpet.co.il תמצאו שלל משחקים לכלבים. זה נכון שלא כל כלב בנוי למשחקים, ולא כל כלב אפשר לשחק איתו באותה צורה, אך זה חשוב מאוד שאנחנו נקפיד לשחק איתו מעת לעת, בצורות שונות.

צריך לזכור, כלבים הם חיה מאוד ידידותית. לא סתם אומרים שמדובר בחברו הטוב של האדם, זה לא נובע רק בגלל העובדה שהוא נאמן לבני אדם אלא גם בגלל העובדה שהוא מאוד אוהב לשחק, מאוד אוהב להתפלש (בכל דבר כמעט), מאוד אוהב חיבוקים ונשיקות, הוא מאוד אוהב את הקירבה של בני אדם, היא חשובה לו. לכן אנחנו גם צריכים להחזיר לו בכל.

לפני שנסביר למה חשוב שיהיו בבית צעצועים לכלבים לשחק עם הכלבים, נציג כמה דוגמאות למשחקים האלה. כמובן שהמשחקים הקלאסיים, זה פשוט לזרוק מקל או כדור לנקודה מסוימת ולבקש ממנו להביא אותם, אנחנו יכולים גם ללכת איתו לגן כלבים, גנים כאלה קיימים היום בלא מעט ערים בישראל, ופשוט להריץ אותו בגן, לגרום לו לטפס על מתקנים, לרדת מהם ועוד. אנחנו יכולים לרוץ איתו בחוף הים או בכל מקום אחר, ואם אנחנו רוצים להתחכם, אז אנחנו יכולים גם להתחבא ושהוא יחפש אותנו. יש גם משחקים ביתיים, ריקודים וכדומה.

למה זה חשוב לשחק איתו? יש לכך כמה סיבות. ראשית, זה הופך אותו לחיה הרבה יותר ידידותית ושמחה. אנחנו רוצים שהכלב שלנו יהיה שמח, אנחנו רוצים שהכלב יהיה חברותי, לא רק איתנו אלא בכלל. אם כך, הרי שאנחנו צריכים לשחק איתו בשביל שהוא יהיה מסוגל להתקרב לבני אדם בלי פחד.

כאן אנחנו מגיעים לנקודה השנייה. ברגע שאנחנו משחקים עם הכלב, אנחנו מלמדים אותו לעשות דברים שגורמים לו להתמודד עם פחדים טבעיים של כלב ועוזרים לו להתגבר עליהם. זה יקל עלינו גם במהלך הזמן.

סיבה אחרת, זה פשוט בריא יותר. זה יאפשר לו לרדת במשקל ולשמור על כושר טוב.

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מתנות מיוחדות ליום האהבה

5 מתנות מיוחדות ליום האהבה

יום האהבה מתקרב ומגיע, ואותו מלווים גם תכנונים אודות הדרך בה תפתיעו את האהובים שלכם עם מתנה כיפית, או עם דייט רומנטי וייחודי. אם אתם

קרא עוד »