רולטור 3 גלגלים – מעולה להתניידות במגוון תנאי שטח

רולטור 3 גלגלים הוא עזר הליכה שנועד לעזור לאנשים שזקוקים לקצת יותר תמיכה ויציבות כשהם מחוץ למיטה או בביתם. רולטור 3 גלגלים יכול לשמש למרחקים קצרים, למשל כדי לעבור מחדר השינה לחדר האמבטיה. רולטור בעל 3 גלגלים הוא מכשיר רפואי המשמש אנשים עם בעיות שיווי משקל, כגון אלו המתאוששים משבץ או חולי טרשת נפוצה. זה מספק יציבות ותמיכה על משטחים לא אחידים, מה שמקל על אדם עם בעיות שיווי משקל ללכת. . הליכון חשמלי בעל 3 גלגלים הוא עזר הליכה מופעל שנועד לעזור לאנשים שזקוקים לקצת יותר תמיכה ויציבות כשהם מחוץ למיטה או בבית. הליכון מסוג זה יכול לשמש למרחקים קצרים, למשל למעבר מחדר השינה לחדר האמבטיה. קורקינט תלת גלגלי הוא רכב תחבורה אישי המופעל על חשמל המספק למשתמש פלטפורמה יציבה לנוע באופן עצמאי.

כיצד הוא בנוי?

רולטור 3 גלגלים הוא מכשיר המשמש כדי לעזור לאנשים ללכת. זה מספק יציבות ותמיכה לאנשים הזקוקים לכך. הם ידועים גם כמסגרת הליכה, מקל הליכה או מקל הליכה. לרולטור 3 גלגלים יש שלושה גלגלים – שניים מלפנים ואחד מאחור. ניתן לנעול את הגלגל האחורי במקומו כך שהאדם המשתמש בו יוכל להישען עליו לתמיכה במידת הצורך. 

מתי רולטור 3 גלגלים יהיה שימושי?

רולטור 3 גלגלים הוא עזר לניידות שיכול לשמש כחלופה להליכון או למקל. יש לו שלושה גלגלים וקל לשינוע. רולטור 3 גלגלים יכול לשמש כחלופה להליכון או למקל. יש לו שלושה גלגלים, מה שמקל על ההובלה. כסא גלגלים בעל 3 גלגלים הוא עזר לניידות שיכול לשמש מי שאינו יכול להשתמש ברגליו עקב מוגבלות או פציעה. יש לו שלושה גלגלים וקל לשינוע. כסא גלגלים בעל 3 גלגלים יכול לשמש כחלופה להליכון או למקל. יש לו שלושה גלגלים, מה שמקל על ההובלה ומציע יותר יציבות מהליכון מסורתי.

חמידע נוסף היכנסו לאתר של א.א היגיינה

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
המדריך החיוני שלך לבחירת ריהוט מיוחד לעיצוב הבית
בכל הנוגע לעיצוב הבית, רהיטים מיוחדים ממלאים תפקיד מרכזי בהגדרת האופי והאווירה של חלל המגורים שלכם....
קרא עוד »
אפר 29, 2024
רישום קבלן בתחום השיפוצים- כך תעשה את זה נכון
רישום קבלן בתחום השיפוצים הוא תהליך מחייב שיהפוך את העסק שלכם ריווחי יותר, כדאי יותר ומשתלם. זאת משום...
קרא עוד »
נוב 24, 2021
איך להכיר בין החתול החדש לחתול הוותיק בבית
תשאלו כל מי שהכניס חתול לבית שלו והוא יגיד לכם כי זה הדבר הכי חכם והכי מוצלח שהוא עשה בחייו. חתול מכניס...
קרא עוד »
אפר 12, 2019