מה זה trigger finger ומה הטיפול במקרה כזה?

ישנה בעיה מוכרת בקרב אנשים רבים באוכלוסייה והיא מוכנה טריגר פינגר. בתרגום חופשי קוראים לבעיה אצבע הדק. (הדק – כמו ההדק של האקדח)

הבעיה היא בעיה שכיחה במיוחד בקרב אנשים החל מגיל 50 ומעלה. מדובר בבעיה שנגרמת בגלל התעבות של הגיד באצבע הגיד רק הולכת ומתעבה עוד ועוד ועם הזמן האדם הופך להיות מוגבל מבחינת קיפול של האצבע וגם פתיחה שלה. מה שקורה בסופו של דבר זה שהמטופל יהיה חייב לעבור טיפול לשחרור של האצבע מה שמתבצע על ידי רופא מוחה כאשר השחרור הוא תהליך אשר בסופו האצבע פשוט קופצת אחורה ונפתחת ממש כמו שקורה אחרי לחיצה על הדק.

אל מי פונים עם בעיה של טריגר פינגר?

אז אם קרה והתחלתם לסבול מהתופעה הזו – trigger finger אשר בה האצבע שלכם לא נשמעת לכם, אתם לא מסוגלים להניע את האצבע בחופשיות כפי שהייתם רגילים עד כה, אל לכם להזניח את המצב ולהשאיר אותו כמות שהוא. אתם חייבים לראות מה אפשר לעשות עם הבעיה הזו ואיך מטפלים בה. הזנחה של אצבע כזו רק תעשה את המצב גרוע יותר וחבל.

פונים רק אל מומחה

חשוב לזכור כי טיפול בבעיות שונות בכף היד מחייב פנייה אל איש מקצוע מומחה. אם זה לא יהיה איש מקצוע מומחה, התוצאה עלולה להיות לא יעילה במקרה הטוב ואפילו גרועה למדי במקרה הפחות טוב. אז מסיבה זו חשוב תמיד לזכור ולתת את הדעת על כך שאין כל מקום לפשרות ואי אפשר ללכת אל רופא זוטר סתם כך. כי לפני הכול ואחרי הכול, הבריאות זה דבר מאוד חשוב שאין מקום להקל ראש בזה. אז שימו לב ופנו אל מומחה כף יד שיפתור עבורכם את הבעיה.

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

השחרת חלונות לרכב

השחרת חלונות רכב היא דרך מצוינת להפוך את המכונית שלך לגלויה יותר על הכביש. זה עוזר לך להימנע מתאונות ולהיות שם לב לנהגים אחרים. השחרת

קרא עוד »

מי משחיר את חלונות הרכב?

השחרת חלונות רכב היא פשע שבוצע בארצות הברית. זה נעשה בדרך כלל על ידי שימוש בתמיסה כימית כדי לצבוע את החלון בשחור. נוהג זה אינו

קרא עוד »