אסאדו או על האש – קייטרינג בשרי כשר

1915219 (1)-min

בבשרים, הטעם הוא כל כך רחב, שאם אתם עורכים אירוע בשרים מסוים, כדאי לכם לעשות בדיקה קטנה, באופן שבו האורחים שלכם יעדיפו את מנת הבשר שלהם. אסאדו או כבד אווז, סטייק אנטרקוט או אולי מרגז חריף?

 

אסאדו או על האש – קייטרינג בשרי כשר

קלוריות ושומן

חשבו על זה – אתם בוחרים חתך שומן נמוך יותר, אבל אוכלים 10 או 12 גרם ממנו. זה מחבל במאמצים הבריאים שלכם לאכול בריא. כוונו ל -3 עד 4 גרם למנה – זה בערך בגודל כף היד או הסמארטפון שלכם.

 

איזה בשר הכי טוב לברביקיו

יתכן שתראו "רזים" או "רזים במיוחד" עם כמה בשרים בבטן, אך על פי ההנחיות, בשרים המסומנים "רזים" חייבים להכיל פחות מ -10 גרם שומן כולל, 4.5 גרם שומן רווי ו -95 מיליגרם כולסטרול לכל 3.5 גרם.

בשרים שכותרתם "רזה במיוחד" מכילים פחות מ- 5 גרם שומן כולל, 2 גרם שומן רווי ו -95 מיליגרם כולסטרול. יש להיזהר כשמגררים כל דבר שהוא "רזה במיוחד" – הם עשויים להתברר כגומי או בשר יבש.

 

עוד טיפים על בשר על האש

בעת הקניות או הזמנת הקייטרינג, חפשו בשרים שיש בהם פחות שומן גלוי. אם החיתוך הוא שיש, זה אומר שהוא מפוספס בשומן. בחירת בשר איכותי ו"בריא" יחסוך לכם בעיות עתידיות שקשורות למערך העיקול והקיבה שלכם.

עבור המבורגרים, זכרו כי הודו או עוף טחון, יכולים להכיל שומן רב כמו בקר טחון מכיוון שלרוב יש בהם תערובת של בשר כהה ועור. ודאו שאתם בוחרים בשר טחון – או חפשו עוף טחון או בשר הודו טחון דל שומן.

 

למידע נוסף ופרטים נוספים – פנו אל קייטרינג בשרי איכותי התאנה.

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם