מיתרים לגיטרה בס – מה הכי מתאים לי

bass-guitar-913092_640

עברו כבר מספר שנים מאז התחלת לנגן על גיטרה וכמו כולם התחלת עם הגיטרה האקוסטית שנוחה וקלה לפריטה. אך כעת, הגיע הזמן בהחלט להחליף את הכלי ולעבור לנגן על גיטרת בס. כל מי שמנגן על גיטרת בס מעיד כי זהו תענוג שונה וגדול מכל גיטרה אחרת. מה שחשוב לזכור הוא, כי תחזוקה של גיטרה כזו עלולה להיות מעט מסובכת ובעיקר יכולות להתעורר שאלות רבות בקשר למיתרים.

כמו בכל סוגי הגיטרות, גם עבור גיטרה בס ישנו מגוון גדול של מיתרים מתאימים. כיצד בוחרים בניהם? איך יודעים מה הכי מתאים? האם כל המיתרים מתאימים לכולם? ננסה לענות על כך במאמר הבא:

מה שחשוב לבדוק לפני קנייה של מיתרים לגיטרה בס

לפני שרוכשים מיתרים חדשים לגיטרה בס , חשוב להתייחס למספר פרמטרים שיסייעו לך לעשות את הבחירה הנכונה ביותר – 

  • מכיוון שהרעיון הוא לקנות מיתרים שיהיה לך נוח לפרוט עליהם ולהפיק בעזרתם צליל נעים, יש לשים דגש עיקרי על נוחות והתאמה אישית.
  • לברר על החברה שייצרה את המיתרים, כמה היא מוכרת בשוק, האם המוצרים שלה איכותיים ולוודא כי אכן מדובר בחברה טובה ומקצועית.
  • לבחור את עובי המיתרים בהתאם לסוג המוזיקה אותה מעוניינים לנגן בגיטרה. מיתרים דקים מתאימים למוזיקה עדינה ושקטה ומיתרים עבים מתאימים למוזיקה חזקה וקצבית.
  • לוודא כי המיתרים שבחרת מיוצרים מחומר איכותי ועמיד, על מנת שהם יוכלו לשרת אתכם לאורך זמן.
  • חשוב לזכור כי מחיר גבוה לא בהכרח מצביע על מוצר איכותי. ניתן בהחלט למצוא מיתרים מחברה ותיקה ואיכותית במחירים לא גבוהים במיוחד.

לקנות בחנות מוכרת ומקצועית או באתר אמין למוצרי מוזיקה

אחרי כל הבירורים, הגעת להחלטה באילו מיתרים לבחור, כעת הגיע הזמן לרכוש אותם. חשוב להקפיד לרכוש את המיתרים אך ורק בחנויות מוכרות ומקצועיות או באתרים אמינים למוצרי מוזיקה. מקומות אמינים ומקצועיים יעניקו לך את השירות הטוב ביותר וימליצו לך על המוצרים האיכותיים ביותר. מלבד זאת, כאשר רוכשים מוצרי מוזיקה (ולא רק) במקומות מוכרים, אפשר להיות בטוחים כי בכל מקרה של תקלה או בעיה במוצר יש למי לפנות.

לפרטים נוספים על מיתרים לגיטרה במאמר הבא.

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

יום המא"ה

יום המא"ה נחשב לאחד הימים החשובים והחיוניים ביותר עבור כל מי שעומד להתגייס לצה"ל. מדובר למעשה על יום מיון, איתור והתאמה, שמטרתו לאפשר לצה"ל להבין

קרא עוד »