בוטוקס – מאיזה גיל אפשר להתחיל?

בוטוקס - מאיזה גיל

בעזרת הזרקת בוטוקס ניתן להשיג תוצאות רבות ומגוונות. ישנן נשים אשר מבקשות לקבל הזרקות בוטוקס על מנת לעבות את שפתיהן ואילו ישנן כאלו המבקשות להשתמש בבוטוקס על מנת להרים את הפנים או להחליק קמטים. זה ידוע בכל אופן, שהשימוש בבוטוקס לא מומלץ לאנשים מאוד צעירים. על מנת להסביר באיזה גיל מומלץ ואפשר להתחיל להשתמש בבוטוקס נכתב המאמר הבא, באתר https://dr-david.co.il תוכלו לקרוא בהרחבה בנושא..

מתחילים עם בוטוקס

לא מומלץ לקבל טיפולים בעזרת בוטוקס לפני שהגוף סיים את תהליכי גדילתו וזאת מסיבות רפואיות. כמו כן הגיל הממוצע שבו ניתן להתחיל עם טיפולי בוטוקס הינו גיל 18 אך במידה והמטופל עדיין נמצא בתהליכי גדילה יש לחכות במעט. רבים שואלים את השאלה המובנת "מדוע שאנשים בגיל כה צעיר ירצו להיעזר בבוטוקס?" והתשובה לשאלה זו טמונה באחד השימושים הפופולאריים לבוטוקס והינו עיבוי השפתיים. נשים רבות נולדות עם מבנה גוף עם שפתיים דקות ומבקשות לעבות אותן בהקדם האפשרי. את עיבוי השפתיים לא מבצעים בעזרת בוטוקס בלבד אלא הבוטוקס משמש אך ורק כפעולה נלווית ומוזרק בצדי השפתיים.

מתי מומלץ להתחיל עם טיפולי בוטוקס?

הגיל שמומלץ לפנות בו אל ד"ר דייויד צבר לטיפול בוטוקס מתחיל משנות העשרים והשלושים. יחד עם זאת יש לציין שכאשר מתחילים להשתמש בבוטוקס מומלץ לקחת בחשבון שיש להמשיך עם הטיפולים באופן עקבי. כאמור, הבוטוקס הינו חומר מילוי זמני אשר נספג בגוף האדם לאחר כמה חודשים ודורש חזרה על הפעולה. כמו כן על מנת למנוע את הופעתם של קמטי הבעה לא פעם מתחילים מטופלים להזריק בוטוקס עוד לפני הופעתם של הקמטים הראשונים ואת זה עושים באזורים אסטרטגיים. כמו כן ישנם גורמים משתנים שיכולים להביא אישה לקבל טיפולי בוטוקס בגיל צעיר יותר מאשר אחרות כמו גנטיקה המועדת לקמטים, מעשנות ועוד.

האם הבוטוקס גורם להיווצרות קמטים מהירה יותר?

זוהי שאלה שעולה הרבה. למעשה, ההפך הוא הנכון מפני שבעזרת הזרקות בוטוקס ניתן למנוע מהקמטים "להיחרט" על עור הפנים. כמו כן כאשר מדובר בקמטי הבעה הבוטוקס מאפשר לשרירים שגורמים לקמטים להרפות.

קראו גם: מה אפשר ללמוד מהסטיילינג של סטטיק ובן אל?

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

חדי קרן

למה חדי קרן כל כך אהובים

בשנים האחרונות ילדים רבים זה תתפלאו גם לא מעט מבוגרים אוהבים במיוחד את הדמות של חדי קרן. לכן אנו רואים כיום לא מעט תיקים, קלמרים,

קרא עוד »