קונה רכבים לפירוק מה יוצא לו מזה?

קונה רכבים לפירוק

הרכב עבר תאונה וזכה לתואר המפוקפק טוטאל – לוסט? אולי הוא סתם מקרטע וישן ואינכם מצליחים למכור? ואולי הוא בכלל לא ישן, אבל אין לו שוק ואתם תקועים איתו? לא משנה מה הסיבה – החלטתם להיפטר מהרכב ולהוריד אותו מהכביש.

אם הוא ישן או שאין לו שוק, תמיד תוכלו להציע אותו לאדם קרוב כמחווה של רצון טוב, אך אם הוא טוטאל – לוסט ואין לכם קרובים שתרצו לפרגן להם, עדיין תוכלו למכור את הרכב למפרק רכבים .

למה אנשים קונים רכבים לפירוק – מה יוצא להם מזה? כסף

בנושא של רכבים לפירוק אין מדויק יותר מהמשפט "הזבל של האחד הוא האוצר של האחר", שכן, מישהו אחר הולך להתפרנס ויפה מקופסת הפח שלכם.

כשאתם מוכרים את הרכב שלכם לפירוק us is, אתם מקבלים עליו כ – 10% מערכו (ולא ממחיר המחירון) שזה כמה אלפי שקלים בודדים ולעיתים אפילו רק מאות שקלים – תלוי בפוטנציאל הרווח שיוכל להפיק ממנו אותו קונה רכבים לפירוק בראשון לציון .

מה עושים עם הרכב שלי?

בפני האדם שקונה את הרכב שלכם יש שלוש אפשרויות לייצר ממנו רווח. שתיים מהן חוקיות וכשרות ומהשלישית – צריך להיזהר.

אפשרות אחת, ככל שיש ברכב חלקים תקינים שניתן להשתמש בהם ויש להם שוק, הם ימכרו למוסכים ובעלי ענין.

אפשרות שניה, רלוונטית גם אם נמכרו כבר החלקים וגם אם לא היו חלקים שניתן למכור, והיא מכירת הרכב לחברת גריטה. זהו מגרש גרוטאות שממחזר את המתכת של הרכב.

טיפ חשוב

האפשרות השלישית והמסוכנת ביותר היא החזרת רכב טוטאל – לוסט לכביש, זאת באמצעות שיפוץ קוסמטי, העלמת ההיסטוריה של הרכב והצגת מצג שווא. אפשרות זו מסוכנת עבור הרוכש ועבור הנוהגים בדרך ואינה חוקית.

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מציאת זוגיות – המדריך המלא

שאלת מליון הדולר איך מוצאים זוגיות טובה? אין לנו פתרונות קסם במדריך הזה למציאת זוגיות אך יש לנו ארגז כלים משובח שיוכל להגדיל את הסיכויים

קרא עוד »

איך תדעו שהמצבר הלך?

המצבר של האוטו, הוא למעשה הסוללה שמפעילה אותו, כאשר המצבר לא עובד, גם הרכב לא עובד. מצבר הוא חלק ברכב שמחליפים בכל כמה שנים, אבל

קרא עוד »