איך להתנהג בדייט הראשון

1687499-min

אז פגשת אדם מגניב שאת עומדת לצאת איתו. מרגש? לגמרי. קצת מורט עצבים? כמובן. אז איך מתמודדים עם החרדה שמגיעה מהדייט הראשון? עד כמה שזה נשמע קלישאתי, להיות עצמך, זו כנראה העצה הטובה ביותר לדייט ראשון.

 

איך להתנהג בדייט הראשון

הדייט הראשון הוא הזמן המרגש ביותר לבני זוג פוטנציאליים. דייט ראשון הוא הזמן שבו אנחנו בטוחים שאסור לטעויות לקרות בשום פנים ואופן. אז זהו, שלא ממש.

נכון שהפגישה הראשונה שלכם צריכה להיות קפדנית יחד עם כל הכללים שאנחנו מכירים מהנימוס בבית אבל יחד עם זאת, אנחנו רוצים להיות משוחררים מאוד ולהביא את עצמנו, כמו שאנחנו, לתוך הדייט רק בדרך מנומסת יותר.

זה הזמן למעבר מהיר אל הכרויות ציאט.

 

נא לדבר – התנהגות מילולית בדייט ראשון

חשוב מאוד להביא את עצמנו לדייט הראשון. גבר, כדאי שתיתן את הספייס המגיע לבחורה בזמן הפגישה. היא תדבר הרבה על עצמה ועל הרצונות והאהבות שלה ולכן, חשוב שהיא תיפתח ותרגיש חופשיים לידכם. הדיבור גורם לזה והוא משחרר מאוד.

גם אם אתם אנשים שאוהבים לדבר, תנו לצד השני להביא את עצמו גם כן, לו רק מהסיבה שאת מה שאתם אומרים אתם כבר מכירים, ומה שהצד השני אומר, אף פעם לא שמעתם. אז אולי זו כבר סיבה טובה לשמוע אותו ולדעת יותר על טיבו ועל ההתאמה ביניכם.

 

לבשו בגדים חגיגיים

נכון, אנחנו רוצים להיות עצמנו כמה שיותר, אבל בואו; בסופו של דבר, כל אישה יודעת איך גבר מתלבש ביומיום. היא לא באמת חושבת שאתם הולכים חגיגי בשגרת יומכם.

אז כדי לתת לה את הרושם הנכון שאתם מכבדים אותה ואת הדייט שלכם איתה, התאימו בגדים שמתאימים למעמד – בגד חגיגי.

 

לחצו למעבר אל אתר הכרויות CliCupid.

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

קבלת אזרחות ישראלית

דרכים בהם ניתן לקבל אזרחות ישראלית

אזרחות ישראלית ניתנת בכמה אופנים המגדירים מיהו הזכאי להחזיק בידו אזרחות ולחיות כאזרח בגבולות הארץ. אלו הדרכים העיקריות לקבלת אזרחות ישראלית. הדרכים לקבלת האזרחות חוק

קרא עוד »
שולחנות כדורגל

שולחנות כדורגל

חושבים לקנות שולחן כדורגל? אנחנו יכולים לעזור לכם לבחור את השולחן הטוב ביותר שיתאים לצרכים שלכם. תצטרכו לוודא שהשולחן שלכם יתאים לחדר שלכם, והוא יוכל

קרא עוד »