תמונות על בלוק – איך עושים את זה נכון

תמונות על בלוק

לפני שנים רבות, אורחים אשר היו רוצים ליהנות מתיעוד לאירוע בו הם נכחו, היו צריכים לבקש ממארגני האירוע שישלחו להם תמונות פילם שצולמו באירוע. אחר כך, החל הטרנד של צילום על מגנטים, אותם ניתן לקבל באירוע עצמו וכל אחד יכול לבחור איזה שימוש לעשות עם המגנט, בין אם להדביק אותו על דלת המקרר או במקומות אחרים. 

היום אנחנו יכולים למצוא סוג חדש של תמונות שניתן לייצר באירועים ובפרט בחתונות. מדובר על תמונות על בלוק עץ. הרעיון הוא פשוט, הצלם מביא עמו בלוקים מעץ בגדלים שונים (כמובן שהגודל צריך להיות סביר ופרופורציונאלי שכן האורחים צריכים לקחת את הבלוק הביתה אחרי האירוע), ועל גבי הבלוק אפשר לשלב תמונות שונות שמצולמות בזמן אמת במהלך האירוע. 

למשל, אם משפחה מסוימת מוזמנת לאירוע, אז הצלם יכול לצלם מספר תמונות של בני המשפחה, כל אחד בנפרד וביחד, ובסיום התהליך, הוא ידביק את התמונות על גבי הבלוק וייתן אותו לבני המשפחה. כך יישאר להם תיעוד מהאירוע. 

איך בוחרים צלם לצילום על בלוק עץ?

ראשית, צריך לבחון מה הוא מציע מבחינת סוג הצילום, איכות הצילום וכמובן גודל התמונות והבלוק. ישנם בלוקים בגדלים שונים, אך גם התמונות עצמן מגיעות בגדלים שונים, החל מעשרה על עשרה סנטימטר, חמש עשרה על עשרה, עשרים על חמש עשרה ועוד. בדרך כלל האופציות האחרונות שהצגנו הן המקובלות ומועדפות, לא רק בקרב בני המשפחה גם בקרב הצלמים, מאחר ומדובר על איכות תמונה הרבה יותר גבוהה. 

שנית, צריך לבחון את הזמינות של הצלם גם לגבי צילום אירועי חברה, בין אם זה לביצוע העבודה בפועל ובין אם זה לעבור בין כל האורחים ולצלם אותם, לספק להם שירות ידידותי ונעים. 

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

קייטרינג איכותי

ישנם גורמים רבים שקובעים את איכות הקייטרינג כמו האוכל והמשקאות, השירות, האווירה ועוד. ישנם גם סוגים רבים ושונים של שירותי קייטרינג המציעים מגוון רחב של

קרא עוד »

Office moving

There are a number of companies offering office moving services, but there is one that is special in that it has the best service and

קרא עוד »