חיי לילה בדובאי – איך להעביר את הערב המושלם?

דובאי

ייתכן וחשבתם כי חיי הלילה בדובאי הינם דלים, זאת מכיוון שבכל זאת מדובר במדינה שמרנית, אולם זוהי טעות לחשוב כך. סצנת חיי הלילה היא הפתעה בעבור התיירים וכאן תוכלו לקרוא על חיי לילה בדובאי – איך להעביר את הערב המושלם?

היכן מרוכזים חיי הלילה?

מרבית חיי הלילה מרוכזים בסמוך לקו החוף, היכן שנמצאת המרינה, או בפאלם ג'ומרייה, וניתן גם ליהנות מחיי לילה במלונות בדובאי מבלי לצאת ממנו. חיי הלילה בדובאי הינם תוססים מאוד, האפשרויות הן רבות, עם שפע מקומות בילוי, מועדוני ריקודים, ברים, ואפילו גם לאונצ'ים, אין ספק כי מדובר בחוויה יוצאת דופן למי שמתעניין בחיי הלילה בדובאי.

שעות חיי הלילה

למעשה תוכלו לגלות כי הברים לאו דווקא פועלים רק בשעות החשיכה, חלקם נפתחים עוד בשעות הצהריים, לעומת זאת, המועדונים נפתחים בשעה עשר בערב. אולי גם תתפלאו לדעת כי כלל המועדונים פעילים עד השעה שלוש, ממש לפני בואו של הבוקר.

גם בילוי רומנטי

אם מדובר בבני זוג, תוכלו למצוא מקומות רומנטיים לבילוי של זוגות, וכמו כן מועדוני ריקודים, והכל בגדול. לא תמצאו באף מקום אחר חיי לילה כה סוערים ותוססים.

מה עליכם לדעת?

לדובאי חוקים משלה, הרי על פי תורת האיסלם, שתיית אלכוהול הינה אסורה, עדיין ככל שמדובר בתיירים, תוכלו למצוא הן מועדונים והן ברים בהם מגישים משקאות חריפים, אולם יש לעשות זאת רק במתחם, לא מומלץ לשתות משקאות חריפים באמצע הרחוב. 

לא כדאי להשתכר!

גם אם אתם אוהבים לשתות, קבלו המלצה חמה והשתדלו לא להגיע למצב של שיכרון, אסור להתקרב לסמים, מדובר כאן בסכנה אמיתית. אתם עוד עלולים להגיע לתחנת המשטרה המקומית. במקרים קיצוניים צפוי לכם מאסר, אנא היזהרו!

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

קייטרינג איכותי

ישנם גורמים רבים שקובעים את איכות הקייטרינג כמו האוכל והמשקאות, השירות, האווירה ועוד. ישנם גם סוגים רבים ושונים של שירותי קייטרינג המציעים מגוון רחב של

קרא עוד »

Office moving

There are a number of companies offering office moving services, but there is one that is special in that it has the best service and

קרא עוד »