תנוחות שוות עם טבעת רטט

בכל הנוגע לוויברטורים לו ולה – טבעת רטט נחשבת ויברטור קטן ושובב שמענג גברים ונשים. טבעת רטט היא מוצר קטן וחכם שמתלבש על הפין ורוטט בזמן משגל מאפשר תוך כדי חדירה עונג דגדגני לאישה. 

ויברטור כמו טבעת רטט נחשב פופולארי משום שהוא מקנה סיטואציה שבה גם האישה וגם הגבר נהנים. מדובר בתוספת מושלמת ומבורכת לזמן יחסי מין ועונג מיני. 

אז איזה תנוחות אפשר לבצע טבעת רטט ? הנה כמה דוגמאות: 

המיסיונרית – התנוחה המסיונרית נוחה ופשוטה וגם מאד טבעית שכל גבר ואישה יכולים ליישם. החדירה הנוחה בזמן קיום יחסים מאפשר הלבשה של הטבעת תוך קבלת רטט דגדגני ומושלם גם לפין. 

דוגי סטייל – מדובר בתנוחה טבעית ונוחה שמתאימה למגוון רחב של אנשיםץ חדירה אנאלית או וגינאלית מתאפשרת בכיף בתנוחה זאת תוך שימוש בטבעת רטט שרוטטת על הפין ועל הווגינה . באמצעות תנוחה כזאת אפשר ליהנות מסקס הרבה יותר נוח ואפקטיבי. 

חדירה אנאלית – טבעת רטט תענג את כל החושים גם בחדירה אנאלית. מי שרוצה לחדור לבן הזוג או בת הזוג שלו מאחור יוכל להלביש טבעת רטט על הפיק ולהתחיל בפעילות המינית. 

סקס במקלחת – גם סקס במקלחת בעמידה או באמבטיה יכול להיות אטרקטיבי יותר באמצעות טבעת רטט. 

סקס בישיבה – אם אתם רוצים להעצים את העונג המיני הלבישו את בעת יחסי המין את הטבעת. 

לסיכום, טבעת רטט מתאימה בשכיבה או בסקס בעמידה בחדר השינה, במועדון או בכל מקום שבו בא לכם להתפרע! אז זה הזמן לבחור אביזרי מין שווים ולהנות מכל מה שאביזר מין כמו טבעת רטט יכול להציע לכם.

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

חבילות שי

רבים מאתנו מכירים את הדילמה הזאת: אנחנו רוצים לשמח את האנשים האהובים עלינו עם מתנה מיוחדת, אך לא תמיד ברור לנו מה כדאי לקנות. אתם

קרא עוד »