התאמת הקייטרינג לאירוע – מה להזמין למתי?

קייטרינג לאירוע

לכל אירוע יש אווירה ואופי. בכל אירוע יש משהו מיוחד ונימה שמייחדת אותו על פני כל אירוע אחר. אז אם אתם עורכים אירוע בקרוב כדאי שתשימו לבכם לנקודה הבאה – לא כל קייטרינג מתאים לכל אירוע. יש אירועים בגוונים שונים ולכל אחד מהם מתאים להגיש ארוחה מסוג שונה. אז בואו וקראו על אירועים וסגנונות של קייטרינגים כמו קייטרינג חלבי לאירועים פרטיים ועוד סוגים. כך תוכלו לחשוב ולהחליט מה נכון לכם.

סוגי אירועים ובחירת הקייטרינג המתאים

אירוע יוקרתי – כאשר עורכים אירוע יוקרתי ברמה גבוהה חשוב לבחור קייטרינג שמתמחה באירועים שכאלו. לרוב יהיה מדובר בחברה אשר מעצבת מנות יוקרה בתפריטים עשירים מאוד. היוקרה מתבטאת במראה של המנות אך גם בטעמים ובאפשרויות הגיוון המוצעות. מספר התוספות וסוגי המנות העיקריות המוגשות.

אירוע עממי – באירוע עממי יותר, כזה שמתיימר להתנהל באווירה נעימה ופשוטה מתאים יהיה להגיש אוכל פשוט יותר. מאכלים לא מפוארים או מעוצבים יתר על המידה בהחלט יוכלו להתאים ולענות על הצורך ולשרת את האירוע הזה.

אירוע חלבי – יש מגוון אירועים בהם יהיה מתאים לערוך סעודה חלבית. המאכלים החלביים כיום מגוונים עד מאוד, ומאפשרים תפריטים עשירים. זה יכול להתאים לאירועים קטנים וגדולים. לחתונות, בריתות, בר מצוות וכן הלאה.

אירוע צמחוני – יש אנשים שמעדיפים תמיד אוכל צמחוני. אם האדם שעורך אירוע מכיר את האורחים שלו ויודע כי הם מעדיפים מאכלים צמחוניים, יהיה נכון להגיש סעודה על בסיס צמחי. הסעודה יכולה להיות עשירה ומגוונת עד מאוד, לכלול סלטים וירקות במגוון עצום.

סעודת דגים – גם סעודת דגים עשויה להיות מוצלחת מאוד. אם כי לרוב הדגים מלווים אירוע בשרי או אירוע חלבי. אך בהחלט ניתן לתכנן סעודת דגים יוקרתית בלי לשלב גם מנות בשריות או חלביות.

אירוע קליל – יש אירועים קלילים בהם הסעודה תהיה גם היא קלילה. במקום מנות כבדות שמוגשות בהגשה אישית, הכיבוד שיוגש יהיה בהגשה מרכזית. יש אפשרות של מגשי אירוח מעוצבים או בר מעוצב ועליו מגוון מנות. זו אפשרות נוחה ומזמינה שהפכה להיות פופולארית בשנים האחרונות.

עוד פרטים תוכלו למצוא באתר של כף השדה.

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

חדי קרן

למה חדי קרן כל כך אהובים

בשנים האחרונות ילדים רבים זה תתפלאו גם לא מעט מבוגרים אוהבים במיוחד את הדמות של חדי קרן. לכן אנו רואים כיום לא מעט תיקים, קלמרים,

קרא עוד »