כך תשמרו על הילדים שלכם בבריכות הביתיות

בריכות הביתיות

בריכה ביתית משדרגת את חווית המגורים שלכם והופכת אותה לפסטורלית ונעימה פי כמה. אבל יחד עם זאת חשוב מאוד לזכור כי יש אנשים שמבכים את היום הזה בו החליטו להקים בריכה ביתית. וזאת בגלל אסון שהתרחש בגבולם. אכן, בריכה היא אזור מסוכן שעלול לגרום לאבדן בנפש. במיוחד אם מדובר על בית עם ילדים. אבל אם יש לכם בריכה וגם ילדים אתם יכולים למנוע אסון – אם תקפידו על כללי הבטיחות ותשגיחו על הילדים בזמן הרחצה האידיליה הזו לא אמורה להיפגם.

הילדים והבריכה

ילדים הם עם סקרן מאוד, הם לא מוותרים על אטרקציות ועל חידושים והם לא מעמיקים לחשוב לפני שהם מבצעים פעולה כלשהי. ולכן בריכה עשויה להיות מוקש לילד שלכם. וזאת אם הוא יצליח להיכנס בכוחות עצמו למתחם הבריכה. כניסה למים או אפילו נפילה בלתי רצונית עלולה להסתיים באסון. כמו כן יש לדעת שגם בעת רחצה מבוקרת עלול הילד שלכם להיות בסיכון בגלל הגובה המוגבל שלו ביחס לעומק המים. זכרו – חובה לשמור על הילדים ולהגן עליהם מפני טביעה.

מעקה ונעילת המתחם

הכלל הראשון והחשוב מכולם הוא הצבת מעקה ושער או דלת נעולים. אלו ימנעו מהילד שלכם כניסה לבריכה או שהייה בסמיכות למים בעת שאתם לא מעוניינים בכך. כך הוא לא יוכל להגיע בכוחות עצמו למקום בלי ידיעתכם. כמובן אין די בהתקנה, חשוב לכם להיות בטוחים שאתם נועלים את השער ושומרים אצלכם את המפתחות כך שהילד שלכם לא יוכל לקחתם ללא ידיעתכם.

השגחה רציפה

כאשר הילדים רוחצים בבריכה הביתית אל תרגיעו את עצמכם שהם יודעים לשחות או מצליחים לשמור על עצמם מעל המים. חובה עליכם לשהות במקום באופן רציף ולעקוב אחר הילדים בכל רגע נתון. מספיק להסיר עין למספר דקות ואסון חמור עלול להתרחש בזמן הזה. בין אם אתם רוחצים עם הילד שלכם ובין אם אתם על תקן של משגיחים – אתם חייבים להיות כאן בשבילם ברציפות. כך תוכלו לעזור להם בעת הצורך ולמנוע טביעה.

המידע באדיבות אתר https://www.poolgarden.co.il/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך סנדוויצ'ים לאירועים השתלטו על טעם האורחים
באירועים אשר מגיעים אליהם מצפים מראש לראות בופה בכניסה אל האולם וכן ארוחה אשר מוגשת בכמה שלבים אל...
קרא עוד »
ינו 27, 2019
משלוח פרחים בירושלים
עם התקדמות הטכנולוגיה, התרבות של קניות פרחים באמצעות האינטרנט, התקדמה מאוד בשנים האחרונות. עכשיו,...
קרא עוד »
מאי 23, 2022
מדריך לתכנון מטבח גן פרקטי
מעוניינים לשדרג את הגינה או את המרפסת? אם כבר, אז כבר! אתם חייבים לעצמכם את הטוב ביותר – מטבח חיצוני...
קרא עוד »
פבר 06, 2020