בחירת נעלי כלה – טיפים מעשיים

1360228-min

כשכלה בוחרת בגדים ונעליים לחתונה, בין אם זו שמלה או כל דבר אחר, אזי שמלבד השאלה של העיצוב והיופי, יש משמעות גם לדברים אחרים, דברים נוספים שיכולים להשפיע, כמו למשל, היבטים מעשיים שיכולים להשפיע מאוד על התהליך.

דוגמא טובה לכך, אפשר לראות במקרה של נעליים. למעשה בכל אקט של בחירת נעליים, יש משמעות מעשית ולא רק בסגנון ועיצוב. מאחר ואמורים לנעול אותן, ללכת, לרוץ, לעמוד וכל דבר אחר, הרי שאי אפשר להתייחס רק לשאלה כיצד הנעליים ייראו. אחת כמה וכמה, זה נכון כשמדובר בנעלי כלה, שכן היא אמורה לנעול את הנעליים במשך שעות ארוכות.

ההחלטה לבחור נעלי כלה מסוג כזה או אחר, נובעת הרבה פעמים משאלה בסיסית, כיצד היא יכולה להשתלב עם שמלת הכלה, עיצוב השיער, התכשיטים ושאר המאפיינים שיכולים להשפיע על המראה של הכלה. בין היתר, צריך גם להתייחס לשאלה, כיצד הנעליים משפיעות על המראה.

 

כיצד בוחרים נעליים בצורה נכונה

ראשית, יש לבחון כיצד הרגליים מונחות בתוכן. עד כמה הן נוחות, עד כמה הן נוחות ונעימות. חשוב לקחת בחשבון שייתכן מאוד שיהיה צורך להשתמש בהן זמן רב.

שנית, יש לבחון כיצד היציבות עם הנעליים (במיוחד אם על הפרק נעלי עקב לכלות), האם היא נוחה, בטוחה, בריאה. שלא יווצר מצב שהנעליים יהיו לא נוחות ואז יהיה קשה לעמוד בצורה יציבה ובטוחה.

שלישית, יש לבחון האם ניתן ללכת ואף לרקוד איתן. צריך לזכור שזה המהות של החתונה. זה מה שעושים רוב הזמן. לכן גם חשוב שהנעליים יהיו נוחות. יחד עם זאת, יש לקחת בחשבון, הרבה פעמים נהוג להוריד נעליים בזמן הריקודים ולרקוד יחפות, זה הרבה יותר משחרר, הרבה יותר נעים ונחמד. בתנאי כמובן שהמקום מאפשר זאת.

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מה זה וגיניזמוס

מה זה וגיניזמוס?

נשים רבות סובלות מווגיניזמוס שהוא פחד מחדירה. מדובר על תופעה הכוללת תגובת התכווצות לא רצונית של שרירי הנרתיק בניסיונות חדירה אליו בשל פחד מחדירה. התופעה

קרא עוד »