חולצות מכופתרות צבעוניות או חלקות לגברים – מה עדיף?

החולצה המכופתרת היא פריט לבוש מבוקש ואהוב שמגיעה בסגנונות רבים ושונים. ניתן ללבוש אותה כמעט לכל מקום וצורך, עם חליפה אלגנטית או כתלבושת ייצוגית אך יומיומית לעבודה. החולצה המכופתרת היא סוג של פריט אופנה שנלבש כבר שנים רבות על ידי גברים ונשים כאחד, בעבר וגם בהווה. כיום ניתן למצוא בחנויות האופנה מגוון רחב של חולצות מכופתרות מסוגים שונים כמו חולצות צבעוניות, עם הדפסים, חלקות, עם שרוולים קצרים ועוד סגנונות רבים אחרים. כיצד אם כך אפשר לבחור את החולצה המכופתרת המתאימה ביותר? נרחיב על כך בשורות הבאות. 

בחירת חולצה מכופתרת לגברים

למרות היצע החולצות שיש, לא קל למצוא חולצה מכופתרת לגברים. הקושי לא נמצא רק בהתאמת סוג הבד של החולצה, אלא גם על התאמת הסגנון של החולצה. לרוב חולצה מכופתרת נלבשת באופן מסורתי עם עניבה בתוספת ג'קט מחויט, אבל בשנים האחרונות המראה "המזדמן" משתלט על המראה ה"פורמלי". הודות לכך ניתן למצוא מגוון סגנונות לבוש קז'ואלי המשלבים חולצות מכופתרות כמעט לכל לוק וסגנון לבוש מועדף, כמו חולצות מכופתרות שנלבשות עם מכנסי ג'ינס או חולצות מכופתרות שנלבשות עם חגורה וללא ג'קט תואם למראה רשמי אך גם יומיומי.

צבעונית או חלקה?

כיום יותר ויותר נפוץ לראות אנשים לובשים חולצות מכופתרות חלקות במקום העבודה, שהן לא בהכרח מאוד צבעוניות. הלוק הזה נובע אולי מהרצון להיראות כמה שיותר מקצועי, אבל כדאי לדעת שגם חולצות צבעוניות בגוונים מעניינים ולא שגרתיים יכולות להיות תוספת נהדרת לכל סגנון לבוש. למעשה, חולצות מכופתרות צבעוניות לגבר יכולות להיות דרך מצוינת לבטא את האינדיבידואליות של כל אחד וליצור באופן חופשי סגנון ייחודי. כדי להשלים את הלוק, כדאי להוסיף אלמנטים נוספים ללבוש כמו חגורה, נעליים תואמות ואולי גם עניבה יפה.

מחפש ?

 

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם