תאורת שטח שאתם חייבים לכל קמפינג שלכם

מנורה עומדת לסלון, האם באמת יש להן שימוש פרקטי?

בילוי לילי בחיק הטבע הכולל שינה באתר מחייב התארגנות מתאימה. מדובר על הצטיידות מתאימה באוהל ובאביזרים נוספים כולל תאורה לאוהל עצמו לסביבה מחוצה לו. שכן, יש להכין אוכל על גריל, לארגן מקומות ישיבה, לאכול, לשחק ולבלות. בתוך האוהל יש צורך להתארגנות מתאימה לשינה ולפעילויות נוספות הכרוכות במנוחה. משום כל אלו יש לבחור מנורות מתאימות שחלקן אישיות ואחרות שנועדו לכלל השוהים במקום. ניתן למצוא מבחר מנורות היכולות להתאים לסיטואציה. הן שונות אלו מאלו במפרט שלהן, בעוצמת התאורה ובאלמנטים חשובים אחרים.  

מנורות מגוונות לשטח

תאורת שטח אמורה להאיר היטב את האזור בו שוהים. להלן מספר דוגמאות אפשריות.

  1. מנורה מתקדמת לשטח – מתקפלת לתוך כף יד. עוצמתית ויעילה מאוד. עוצמת הארה משתנה.  ניתן לשרשר אותן בכבל 5 מטר לכדי יצירת מסת תאורה גדולה.  אפשרות ליצירת חיבורים למקורות מתח חיצוניים.
  2. ערכת תאורה לשטח ומאגר חשמל – תאורת שטח קומפקטית הכוללת פנסים ומנורות. יעילים ובעלי עוצמה. מגיעים עם סוללה נטענת. ניתן לשרשר את המנורות בקו ארוך.
  3. עששיות – בעלות מספר עוצמות אור. פועלות על סוללות וניתנות להצבה על הקרקע או על מתקנים שונים.
  4. פנס ראש – מנורה אישית המיועדת להנחה על הראש. מאפשרת לידיים להיות פנויות על מנת לבצע פעולות שונות. פועלת על סוללות. 
  5. תאורה סולארית – ללא כבלים ונטענת ביום מאור ואנרגיית השמש. ניתן להניח אותה על הקרקע, בתוך האוהל ועל מתקנים אחרים.

קיימים סוגי מנורות שחלקן מבוססים על מנורות לד המגיעות בעוצמת LM מגוונות. כל אחד יכול לבחור את אלו המתאימות לו ביותר מבחינת הצרכים, הטעם האישי, המחירים ועוד. מומלץ לרכוש מנורות כמו גריל גז או כל דבר אחר אצל משווק בעל שם הרוכש אותן מיצרן בינלאומי בעל מוניטין. 

מוזמנים להתרשם באתר: https://toolman.co.il/

 

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

קבלת אזרחות ישראלית

דרכים בהם ניתן לקבל אזרחות ישראלית

אזרחות ישראלית ניתנת בכמה אופנים המגדירים מיהו הזכאי להחזיק בידו אזרחות ולחיות כאזרח בגבולות הארץ. אלו הדרכים העיקריות לקבלת אזרחות ישראלית. הדרכים לקבלת האזרחות חוק

קרא עוד »
שולחנות כדורגל

שולחנות כדורגל

חושבים לקנות שולחן כדורגל? אנחנו יכולים לעזור לכם לבחור את השולחן הטוב ביותר שיתאים לצרכים שלכם. תצטרכו לוודא שהשולחן שלכם יתאים לחדר שלכם, והוא יוכל

קרא עוד »