מה תוכלו לראות בקנצ'נבורי שבתאילנד? 

הגשר על נהר קוואי

קנצ'נבורי, מחוז במערב תאילנד, ידוע במשמעותו ההיסטורית וביופי הטבעי שלו. אחת האטרקציות האייקוניות ביותר בקנצ'נבורי היא הגשר על נהר קוואי. נבנה במהלך מלחמת העולם השנייה על ידי שבויי מלחמה, הגשר הוא תזכורת נוקבת לעבר ימי המלחמה של האזור. המבקרים יכולים לחצות את הגשר, ללמוד על ההיסטוריה שלו במוזיאון המלחמה JEATH הסמוך, ולצאת לנסיעה ציורית ברכבת לאורך רכבת המוות.

הפארק הלאומי ארוואן ומפלי מים

חובבי טבע יתלהבו מהפארק הלאומי Erawan, ביתם של מפלי Erawan המדהימים. מפל המים השבע קומותי הוא מראה שכדאי לראות, כאשר כל שכבה מציעה בריכות צלולות לשחייה ולהרגעה. מסלולי הליכה דרך היער השופע מובילים לכל רמה, ומאפשרים למבקרים לטבול ביופי הטבעי של הפארק ולזהות חיות בר לאורך הדרך.

מוזיאון הזיכרון של Hellfire Pass

מוזיאון הזיכרון של Hellfire Pass הוא מחווה מרגשת לפועלים שסבלו במהלך בניית רכבת המוות. המוזיאון מספק תובנות על התנאים המפרכים שעברו שבויי מלחמה ומציג לראווה חפצים ותערוכות השופכים אור על תקופה אפלה זו של ההיסטוריה. המבקרים יכולים גם ללכת לאורך השביל Hellfire Pass, העוקב אחר תוואי הרכבת המקורי ומציע חוויה קודרת ומשקפת.

מפל סאי יוק נוי והפארק הלאומי

מפל סאי יוק נוי הוא פלא טבע קסום נוסף בקנצ'נבורי. מוקף בצמחייה עבותה, המפל נופל במורד סדרה של צוקי אבן גיר ויוצרים סביבה ציורית. המבקרים יכולים לשחות בבריכות האזמרגד, לעשות פיקניק על שפת המים, או לשוט בסירה לאורך נהר הקוואי כדי לספוג את היופי הנופי של הפארק הלאומי.

הפארק ההיסטורי Prasat Mueang Singh

לחובבי היסטוריה, ביקור בפארק ההיסטורי Prasat Mueang Singh הוא חובה. אתר ארכיאולוגי זה מציג את שרידי מקדשים ומבנים עתיקים של חמר מהמאה ה-13. סיור בפארק מאפשר למבקרים להתעמק במורשת ההיסטורית והתרבותית העשירה של האזור, כמו גם להתפעל מהפרטים הארכיטקטוניים המורכבים של המבנים העתיקים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך תבחרו גזיבו בטיחותית, איכותית וזולה
הגזיבו היא סככה אשר מגינה עלינו מפני הגשם/שמש והיא פופולרית מאוד בעיקר בקרב בתי קרקע, מתחמי אירועים...
קרא עוד »
מאי 25, 2021
ארונות הזזה VS ארונות פתיחה
הבחירה בארונות לבית ובייחוד ארונות המיועדים לחללים קטנים היא לא תמיד כל כך קלה. אנחנו רוצים ארונות...
קרא עוד »
נוב 10, 2021
אלגוטריידינג
אלגוטרדינג היא אסטרטגיית מסחר המשלבת שימוש בתוכנת מסחר אלגוריתמית ואסטרטגיות מסחר אלגוריתמיות....
קרא עוד »
ינו 15, 2023