תאונת אופנוע – איך נמנעים ואיך מתמודדים? 

תאונת אופניים היא הסוג הנפוץ ביותר של תאונת דרכים. זה קורה כששני כלי רכב מתנגשים חזיתית. הפגיעה כל כך חזקה שהיא יכולה להפיל בקלות את הנהג והנוסע במכה אחת.

בטיחות רוכבי האופניים מהווה דאגה מרכזית כבר זמן מה, במיוחד עם עלייתם של כלי רכב אוטונומיים. הפוטנציאל של כלי רכב אוטונומיים לגרום לתאונות נדון מאז שהוצגו לראשונה לשוק. עם זאת, מחקר שנערך לאחרונה על ידי ניתוח תאונות ומניעת תאונות מצא כי אין תאונות הנגרמות על ידי מכוניות אוטומטיות, מה שמצביע על כך שמכוניות אלו בטוחות מספיק לשימוש בערים כמו לונדון או ניו יורק, שבהן יש הרבה נתיבי תנועה להולכי רגל ורוכבי אופנועים. להמשך קריאה https://levylaw.co.il/949-2/

למה יש תאונות אופנוע רבות? 

הסיבה לכך היא כי למכוניות אלו יש חיישנים שמזהים מכשולים ומשתמשי דרך אחרים לפני שהם פוגעים בהם בפועל. ולאופנוע לא. המשמעות היא שגם אם מכונית פוגעת במכשול במהירות גבוהה, היא לא תתנגש בו אוטומטית אלא תבלום ותאט כדי להימנע מפגיעה בכל דבר אחר בדרכה. זה הופך אותם לבטוחים יותר. 

תאונת אופנוע היא תאונה המתרחשת כאשר רכב פוגע באופנוע, או כאשר מחליקים וכולי. זה קורה בדרך כלל בלילה ונגרם מטעויות אנוש.  תאונת דרכים היא תאונה המתרחשת כאשר רכב פוגע ברכב אחר, לרוב בשעות הלילה ונגרמת מטעות אנוש. הנפגעים הם בדרך כלל קשישים או אנשים עם מוגבלות.

מה עושים לאחר התאונה?

אם הייתם מעורבים בתאונת אופנוע, כדאי לבחור עורך דין תאונת דרכים. הוא יוכל לייצג אתכם בבית המשפט. להגן עליכם, לעזור לכם לתבוע פיצויים במקרה של פציעה מתאונה ועוד. כך אפשר להתמודד נכון עם ההשלכות של תאונות דרכים כאלה. למידע נוסף https://levylaw.co.il/

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם